KAVA


7.00 Ärataja Kristjan Gold ja Rohke Debelakk.
10.00 Patsiendiminutid Mille üle kurdavad patsiendid haiglas kõige enam? Mida tähendab patsiendiohutus? Kuidas eristada meedikute kollegiaalsust ja ringkaitset? Juttu ajavad Tartu ülikooli kliinikumi õenduse ja patsiendikogemuse juht Ilona Pastarus ja saatejuht Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat Amy Chua, „Ematiigri võitlus“, Postimehe kirjastuselt. Kui kaugele saab, tohib või peab minema, et oma isiklike laste eeldusi ja andeid arendada? Etniliste konfliktide ning üleilmastumise eksperdi Amy Chua isiklik ja puudutav raamat on intrigeeriv ja kaasahaarav jutustus laste kasvatamisest nn Aasia ja Lääne kasvatuskultuuride pingeväljal. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
10.45 Järjejutt Urmas Vadi "Hing maanteeserval". Kirjastuselt Kolm Tarka. Loeb Rando Tammik. Sel nädalal kuulete Kuku raadio järjejutuminutites novelli "Küla" Urmas Vadi äsja ilmunud raamatust "Hing meenteeserval". See on lugu ühest üksikust ja veidi kummalisest külast, kus keegi ei loe luulet, aga mille elanikud ise kõik kirjutavad luulet. Lisaks tõstatuvad küsimused, kes on oma, kes on võõras ja kuidas hoida alles oma isikupära.
11.00 Kuku Muusika
12.00 Raadioekspress Rein Pärn.
13.00 Nädala Tegija Olümpiavõit meie epeenaiskonna poolt on kindlasti nädala tegija. Saates räägime võidu peaarhitekti naiskonna peatreeneri Kaido Kaabermaaga. Saatejuht on Meelis Atonen.
14.00 Kahe vahel Külaliseks on Haapsalu linnapea Urmas Sukles, küsivad Mart Valner ja Ainar Ruussaar.
15.00 Saade Saatejuhid Mart Valner ja Ainar Ruussaar toovad täna Saate kuulajateni Haapsalust Augustibluusilt.
16.35 Põnev Põltsamaa Üks põnevamaid atraktsioone Põltsamaa vallas on maisilabürint. Mida see täpsemalt endast kujutab, räägib selle perenaine Kristi Sakk. Aga et Põltsamaa on tuntud oma sildade ja rooside poolest, siis räägime Põltsamaa piirkonna giidi ja Põltsamaa Muuseumi varahoidja Nelli Piusiga, miks see nii on, et roose ja sildu Põltsamaal nii palju on ning milliseid erilisi roose Baltimaade suurimast rosaariumist ning hiljuti uue kuue saanud Roosisaarelt leiab. Saadet juhib Ingela Virkus.
16.50 Saade Saatejuhid Mart Valner ja Ainar Ruussaar toovad täna Saate kuulajateni Haapsalust Augustibluusilt.
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Saatejuhid Mart Valner ja Ainar Ruussaar toovad täna Saate kuulajateni Haapsalust Augustibluusilt.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Amy Chua, „Ematiigri võitlus“, Postimehe kirjastuselt. Raamatut tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Urmas Vadi "Hing maanteeserval". Kirjastuselt Kolm Tarka. Loeb Rando Tammik.
19.00 Kuku Muusika
20.00 Kukkuv Õun Kuidas uurida segregatsiooni? Mida me saame teada mobiilseadmete rändlusandmetest? Rändlusandmete kasutuses on  toimunud kurblooline tagasiminek - milles see seisneb? Kas me teame, kui palju eraldatatust tekitab Eesti ühiskonnas asjaolu, et meil pole vaid eestikeelset kooli? Kas meil on ühiseid tähtpäevi, mis venekeelset ja eestikeelset kogukonda liidaksid? Jaanipäev? Jõulud? Aastavahetus? Saatekülaline Veronika Mooses, Tartu Ülikooli teadur. Saatejuht Marek Strandberg.
21.00 Patsiendiminutid* Kadri Tammepuu
21.15 Kukul Külas* Sellel pühapäeval oli Kukul külas näitleja, Oskar Lutsu huumoripreemia tänavune laureaat Helene Vannari. Küsib Liis Seljamaa.
23.00 Live ülekanne Raul Ukareda konterdist Augustibluusilt
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Nädala Tegija