KUKU BLOG

Kuku raadio tasuta rakendused nutiseadmetele.
20.04.2017

Kuku raadio rakendus on kasutatav Android ja iOS platvormidel põhinevatel nutiseadmetel.

Rakendus toob sinu nutiseadmesse lisaks otse-eetrile ja põhjalikule saatekavale ka mugava ja praktilise järelkuulamise võimaluse. Järelkuulamine võimaldab teil kuulata oma lemmiksaateid, saatelõike ning intervjuusid teile sobival ajal. Kui Kuku raadio vanem rakendus võimaldas kuulata üksnes otse-eetrit ning järelkuulamiseks tuli külastada raadio kodulehte, siis tänu uuele rakendusele on kõik vajalik kättesaadav ühest kohast, ainukeseks eelduseks on nutiseadme olemasolu.

Loomulikult on jätkuvalt olemas järelkuulamise võimalus meie kodulehel ning kõigil raadiokuulajatel on võimalik valida endale sobilik lahendus Kuku raadio saadete järelkuulamiseks.

Meie tasuta rakenduse leiate App Store ja Google Play poest, „Raadio Kuku“ nime alt või klikates kohe allolevatele linkidele:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.kuku.android

iOS: https://itunes.apple.com/ee/app/raadio-kuku/id938622888?mt=8


Raadio Kuku rakendus annab teile:

- võimaluse kuulata raadiot mõtleva inimese sõltumata ajast ja kohast
- mugava ja praktilise järelkuulamise mooduli, mis võimaldab teil kuulata kõiki oma lemmiksaateid endale sobival ajal, telefoni allalaadituna või allalaadimata
- endale sobival ajal järelkuulata päeva jooksul otse-eetris olnud huvitavamaid intervjuusid ja saatelõike
- põhjaliku iganädalase saatekava, mis sisaldab kirjeldusi saadete ning saadetes käsitletavate teemade kohta

Raadio Kuku rakendus on mugav ja usaldusväärne infoallikas inimestele, kelle jaoks raadio ei ole pelgalt taustamuusika mängija.

Eelmisele lehele