Jukuraadio

Kommenteeri saadet Jukuraadio

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     eh  19.08 kell 21:00
kaheksakümnendate algusepoole käratas mulle üks naabrusest aeda vargile tulnud nolk, vanuses ehk umbes 6-7-8-aastat, pannes käedki puusa: govorite po sovetskomu! Lugu juhtus Talinnas Koplis, olin ise sel ajal aias ja küsisin tatikalt imestunult, millega tegeleb, ikka maakeeli... Eh, ilus noorusaeg... (irooniliselt, muidugi, kuigi eks noorus olegi ilus aeg!)

Maoloputus teeb immuunseks      Maoloputused teevad immuunseks viiruste vastu   15.03 kell 1:33
Immuunseks saab tasuta.

Augusti kuus hakkab loodus roiskuma.Kõikjale tekivad hallitusseened ja haavandid lähevad mädanema,makku hakkab kogunema lima. Kui lima koguneb makku liiga palju siis inimese organism nõrgeneb ja viirused teevad ta haigeks.
Maoloputuste abil eraldatakse organismist lima ja sedasi välditakse haigestumist.

Tiibeti mungad maoloputuste abil teevad endid immuunseks viiruste vastu.

Joo sooja puhast keedetud vett paar liitrit ja hoia endas minuti kaks kuni kümme ja siis pane kaks sõrme kurku ja oksenda vesi välja. See tekitab imeliselt hea enesetunde.
Kuna hommikul on magu tühi siis maoloputus ei too suhu okset ega ka selle maitset,kui siis pisut vaid.
Maoloputust saab teha lühiajaliselt,paar kuud ja mitte enam. Ma tegin pool aastat ja kõrvalnähtusid ei tekkinud.
Pidev maoloputus pidavat olema halb neelamisteedele.

Mina saavutasin immuunsuse viiruste vastu igahommikuste maoloputuste abil.
Ma lapsepõlvest saati olin sügiseti haige. Viirused ei lasknud magada, nina oli tatine ja köhisin.
Sellest ajast saati mil tegin maoloputusi ma pole enam haigestunud. Seda on juba kümme aastat.

Inimorganism on viiruste vastu tugev siis kui saab kvaliteetset toitu.
Paraku pestitsiididega pritsitud juurikates ja puuviljades,ning apteegi vitamiinides puuduvad vitamiinid ja ensüümid, mineraalid.
Tuleb tegeleda korilusega ja süüa “umbrohtu “.
Mercedes Merimaa ja Irje Karjus, ning Sergei Boutenko ameerikast propageerivad umbrohu söömist.

Näpud kurkku !!!

Indias pole viiruseid sest seal on kuum kliima. Viirused tekivad sügisel mil loodus hakkab roiskuma,haavandid hakkavad mädanema
ja makku hakkab kogunema lima. Kui lima koguneb makku liiga palju siis inimene haigestub viirustesse. Haigestumise vältimiseks tuleb puhastada kõhtu limast.

Ajupesu ehk ajuloputuste abil viiruste vastu ei saa.

Postimees,Delfi,EPL,Maaleht,Kuku raadio, ERR teevad rohujuure tasandi elanikele ajuloputusi.
Postimees,Delfi,EPL,Maaleht,Kuku raadio, ERR
on mandunud kultuuri esindajad kes teenivad liigkasu pangandust.

Postimehe,Delfi,EPL-i,Maalehe ,Kuku raadio, ERR-i uudised ja lood on kohutav sonimine.

4 min 18 sek     E.  27.12 kell 18:00
Halloo !

Te olete pooliku(aga huvitava)faili üles tõmmanud ! 26 dets.

Katalaanid     Johhannes  24.10 kell 20:18
Tänase saate kohta niipalju, et käin praegu hispania keele kursustel, mida veab hispaanlane ja tema ptles et katalaanide juhtidele mõistetud vangistusest tegelikult peavad nad ära istuma formaalselt mõne kuu, kusjuures vanglasse peavad nad minema 1 kord nädalas. Ja varsti lastakse nad niikuinii vabaks. Pole sugugi nii, et nad pannakse reaalselt 13 jne aastaks vangi.

     ....  30.05 kell 20:30
muide - ümbernimetatud Rahvaliidu ideoloogiat suunab ju Moskva nn.filosoofiaharidusega omaaegne ERKI usin komsomoliboss. Rääkimata nende auesimehest. Narr siis küll, kui too auesimees on nüüd hoopis teise valitsuspartei juhi eeskujuks. Ja vaikselt paneb imestama seegi, et viimaste valitsuste rahandus-majandusvaldkondi pannakse juhtima erihariduseta ja -kogemuseta inimesed, kes ei suuda isegi oma era-ettevõtlusega hakkama saada. Kui vandenõud sepitseda, siis - kas see on sahtlilepingule kasulik?

     Arvamus  09.05 kell 20:11
Jota-Kalle rõve sõim ei sobi avalikuks esitamiseks. Teist nii nürimeelset ja ropusuulist tüüpi pole ilmselt ühegi riigi meediakanalis.

     hm  25.04 kell 20:33
Vikipeedia küll ei kinnita, et Gustav Naan oleks vaid põhiharidusega (pluss mingi poliit-)... https://et.wikipedia.org/wiki/Gustav_Naan

     Ain  21.03 kell 22:56
väga nõme kuulata kuidas irisete ja ei taha aru saada, et JUST teie olete need kes MEID välismaale Eestist ajasite... Kuigi lubasite 5 rikkama riigi hulka viia... TEIE olete süüdi, et paljud eestlased on välismaal. KA MINA tahan olla kodumaal... AGA teil on "savi" meist... MINA -endine REF-i valija - viskan rõõmuga teie kirstule oma 3 peotäit mulda... AMEN!

ma ei taha kuulata saates praaki     Suur kõrv  24.01 kell 20:34
Kulla KUKU kas te kuulate enne ka saadet mille eetrisse lasete? Neljapäevane Jukuraadio. Lindistatud saade, aga austage ikka kuulajat ka

     Mis paganama  27.12 kell 20:14
asi on see stooriteller? Kasutaks vähemalt raadiosaates eesti keelt. See, et jukukalle on labane roppsuuröökur, on ammu teada aga et ka krista kaer?

Ma ei ole setu     Teadjanaine  15.11 kell 20:26
Mina 3 põlvkonna Tallinlasena kuulsin Lindora laadast alles ca 10 aastat tagasi.

     ....  23.08 kell 20:15
jutt või asi - ei tahtnud kunstiringkonnad seda kolesammast, ei kivist ega veel vähem klaasist! Ja algse kavandi taga oli veel ka veesein nagu korralikule kasiinoreklaamile kohane! Maarjamäele kulutasid oma annet aga meie tõeliselt andekad kunstnikud, hauasamba plagiaadist kolesamba tegijad ei olnud kunstiharidusega. Klaasikunstnikud ütlesid kohe, et see ei lähe kohe üldse mitte ja ei soostunud seda tööd ette võtma ka näiteks Soome klaasispetsid. Soovitan veel lugeda selle artikli viimast lõiku: http://sirp.ee/s1-artiklid/c6-kunst/edgar-johan-kuusiku-vabaduss-ja-monumendid/

     saatejuhile  05.07 kell 20:28
kes peab lugu suitsetamisest ja õllejoomisest, üks väike soomekeelne test selle hobiga kaasneva prügi kohta: https://yle.fi/uutiset/3-10075133

     mainin  24.06 kell 10:21
vaid. Juhtusin kuulma eile kordust arheoloogide-muinsuskaitsjaga. Ja lisan selle jutu juurde. 1887.aastal sündinud ja tublisti üle 90 aasta ilmas elanud Mulgi taluperenaine nimetaski välikäimlat kullakambriks. Maal vanavanemate juures oli meil ikka kullakammer, kus asjal käidi ja sängi all oli öövaas. Ei mingit peenutsemist, sest näiteks pää võis ikka olla sitt (ja see ei olnud jookide manustamise järgne väljend).

Kuule, Juku!     Pupu Juku  18.03 kell 21:28
Miks sul saates AINULT üks pool esineb, ise kritiseerid hääletust aga ei luba ENDA opositsionääre eetrisse?
Miks Kross haigutab, kas igav saade või?

     Andres  30.11 kell 7:51
Viimase aja helikvaliteedist : kas noorreporter Raid TÕESTI ei tea, et a) salvestuse ajal lülitatakse mobiiltelefonid välja (sellest ka need sirinad eetris, eriti kui saade keldriruumides kus vaene mobiil tegeleb paaniliselt leviotsingutega) b) salvestada EI TOHI nn. "päevavalgustus" lampide all (jätab jällegi "sirina sisse"),& üldsoovitus Kuku- raadiole:ma muidugi ei tea täpselt kas noorreporter Raid kasutab saateks oma isiklikku diktofoni või mida iganes, kuid hankige talle normaalne suundmikrofon. Jama vähem-villa rohkem!/ Saade OLEX suurepärane, kui heli asja MÕTTETUKS ei muudaks! :(

Heli!?     Andrus  28.11 kell 12:29
2. saade ja heli on täiesti pekkis!

     Mihkel  24.11 kell 18:56
Oh palun, võetagu midagi ometi ette saate helkvaliteediga. Mingid nutiseadmete või maeiteamis häired on Jukuraadio kaaslasteks hakanud. Juba mitme saate kuulamise olen poole pealt katkestanud. No ei taha end nende kuradima surinatega piinata.

     muide  05.10 kell 20:50
Mutti on saksakeelsetel ema hellitusnimi, umbes nagu meil emme. Ema saksa keeles on Mutter. Maakeelne mutt on hoopis teise kõlaga sõna...

vasakpoolsed hipsterite ekspert grupid      Dead End   15.06 kell 20:17
See Marxistidest "ekspert grupp" on ikka puhas Kukuraadio vasakäärmuslik propaganda kuld. Yoko Alender kelle enda lõputöö oli nii nõrk, et see ei kannatanud mitte mingit kriitikat ja ei oleks iial pidanud saama diplomiga pärjatud on nüüd inimene kes otsustab linnaarengu üle kus majandusest on täpselt selline kõrtsiäri tasandil ajusaam. Ainus küsimus on kui palju selle vasakpoolse Olga Lauristinide kamp Eestile jälle maksma läheb. Palju kapitali, ettevõtteid, tooteid ja teenuseid riigist lahkub nende terroristide tegevuse tulemusena jälle. Ma ei näe mitte kuskil neid Vanalinna kohvikuid mida need rahatud hipsterid kelle raha tuleb ise seina seest mida sinna panevad need inimesed keda hommikust õhtuni üritatakse kottida. Selge on ju see, et sellisel ühiskonnal pikka juttu enam ei ole sest lahkuvad need kes midagi oskavad ja "ekspert grupid" kes vaid lõhkuda ja hävitada oskavad ju reaalselt endal leiba lauale ei saa. Kõik see velohipsterite terror on üle igasuguse piiri läinud ja seda vastasseisu täna ilmselgelt pole võimalik enam lahendada. Soo tänav on ju super näide, kus ulub tuul ja prügi mille tulemusena Koplisse enam sisse ei pääse ühest küljest sisuliselt. Tulemus Eesti elu kvaliteet jällegi halvenes vasakpoolsete tasalülitamise tulemusena. Alendril puudub igasugune kompetents linnaplaneerimise asjus. Kus tuleb see jutt ? Sellised väikesed asjad. Sellised väikesed asjad, et hipster ei saa vändata keset teed sest kõik autod ja ülejäänud ühiskond segavad teda.
On põhimõtteküsimus juba, et parasiitpõlvkonna tatte mitte ühelgi tingimusel kuskile tööle mitte võtta on selle tegevuse nimi täna mida nad külvavad.

1-20 | 21-23