Kirillitsas Eesti

Kommenteeri saadet Kirillitsas Eesti

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     tiiu  12.08 kell 13:52
Leedus on 4000 migrantide laagris.

Majak oli nali teiega võrreldes      Anna Püss   29.07 kell 14:05
Saaks selle saate nüüd ära lõpetada, see on ikka täiesti käest ära läinud Kuku totalitaristliku marxismi ja stalinismi propaganda õuduse jätk mitte ajakirjandus. Juba pikemat aega pole teil ju midagi öelda ja teie maailma parimast haridusest jääb ka selgelt puudu, et teemasid käsitleda muul kui propaganda võtmes materjalide ümber veerimisel. Las ta olla nüüd igal asjal on oma algus ja lõpp ning see saade võiks nüüd siin siis saada punkti. Sm. Timo Tarve tegevusest on täiesti piisav samalaadse materjali tootmisel ja raadiojaama pöördumatul hävitamisel, mis on muutunud ise enda Majaki edestavaks farsiks.

     tiiu  08.07 kell 13:48
Tegelikult on jabur, et pakutakse poola ja leedu keeles teavitust, aga ärge nüüd pöördesse ka minge. Kolmekümne aastaga on olnud kõikidele jõukohane õppida selgeks eesti keel. Nii ei saa olla, et eestlastele on kohustuslik vene keele tundmine, aga venelastele ei kehti riigikeele õppimise kohustus. Kui päris aus olla, siis tegelikult ei suuda ma uskuda, et neid lehti trükkis välja inimene, kes tegi seda kogemata, ehk oli isegi ise vene rahvusest ja tahtis seda reaktsiooni. Meil ju on ka väga palju venelasi, kes on eesti keele selgeks õppinud.

     tiiu  08.07 kell 13:25
Ma ei suuda kuulata väidet, et on inimesed, kellel ei ole kolmekümne aasta jooksul tekkinud riigi vastu usaldust. Mida ometi nad sellises riigis teevad?

     tiiu  10.06 kell 13:21
Venekeelsete koolide eestikeelsemaks muutmine ei sõltu Peaministrist. Palju sõltub kohalikest omavalitsustest. Isegi mõte puudub õpetajate lisast kui koolide direktorid ei oska ka elementaarselt eesti keelt ja niikuinii ei alusta oma koolis muutusi. Neid hoiavad aga kohtadel kohalikud omavalitsused nii Ida-Virumaal kui Tallinnas. Üleminek eestikeelsele koolile ei saa olla eestikeelsete koolide õpilaste arvel. Enne on vaja elementaarsed eestikeelsed oskused, et sulanduda eesti kooli ja mitte takistada teiste õpilaste arengut.

     saadet kuulanu  03.06 kell 18:27
Seoses P.Ivanovi tõstataud teemaga - mis saab valgevenelaste rände tõttu Eesti demograafiaga, vastas O.Ivanova, et Eesti on liberaalne, vabamajandusega riik ja selline ränne on normaalne, sest töökäsi on alati vaja. See, et eestlased jäävad nii mingi aja pärast vähemusse terves Eestis (Ida-Eestis ja mujalgi Eestis lausa linnadena see nii juba on), seda vist selles saates ei arutatagi.. või? Ja miks neil üldse siis eesti keelt õppida vaja on, kui siin saab räägitud siis ka ainult vene ja inglise keeles? Meie inimesi oleks vaja hoida Eestimaal ja nii pole vaja mõelda, et töökäsi saab ainult mujalt. Meie naabrite elu on pikalt ebastabiilne, inimesi on seal miljoneid ja miljoneid ja miljoneid, ja paljud tahaksid oma maalt mujale minna.. aga eestlasi on alla miljoni! Kas teil sellest vaatevinklist kunagi saates juttu on olnud?

     oioi  03.06 kell 13:44
Valgevene sanktsioonidi all kannatab Euroopa Liidu tarbija. Enam Linnuse kalja (mis oli üks autentsemaid kaljasid) Eestist ei saa, sest seda valmistati Valgevenes. Palju õnne

     oioi  03.06 kell 13:14
Miks küsida, mida on tv-l pakkuda vene inimesele, kui isegi eestikeelsel inimesel ei ole eesti tv kanalite pealt mitte midagi vaadata. Masendav.

     tiiu  27.05 kell 13:47
Olin samal ajal Valgevenes, küll reisil, aga mind lausa jahmatas, et Valgevenes ei saanud justkui keegi arugi kui jabur on nõukogude kord ja liit. Meil oli juba selge uus liikumine iseseisvuse poole ja nemad õnnelikud oma kehvavõitu elus. Ka rahvus ei läinud neile kuidagi korda.

     lasnamäelane  06.05 kell 15:51
Vladimir Svetile võiksite edasi öelda, kui ta teinekord teie saatesse tuleb, et enne Estoniat ta võiks Lasnamäe korda teha, mida ta on lubanud teha - näiteks need jubedad kioskid bussipeatustes, neid on veel küll.. siis need tühermaad (praht tühermaal), prahised bussipeatuste ümbrused üldse, enne lauluväljakut prahised teeääred. Võiks kontrollida majavalitsuste töid majade kordategemisel jamuud.

     oioi  22.04 kell 13:17
Millest te räägite? Irja Lutsar , Popov, Lanno on kõik öelnud, et vaktsineerimine ei hoia 100% ära võimalust, et inimene nakatub covidisse. Ka vaktsineeritud inimene võib nakatuda.Millest te räägite?

Vaktsineerimisest     Juhan  09.04 kell 17:16
See oli küll rumal jutt, et Kaja Kallas peaks venekeelet elanikkonda veenma. Veenda saavad need, kes on selles sihtrühmas autoriteedid - Kõlvart, Toom, Ratas. Aga kui nad veenda ei taha, vastupidi, ennast vaktsineerida kardavad, siis pole Kallase jutust mingit kasu. Kas sellest oleks Pronksiööl kasu olnud, kui Ansip oleks palunud viisakalt käituda? Aga kui seda oleks teinud Savisaar ja metropoliit Kornelius? Vahet näete?

     Tiiu  01.04 kell 13:22
Kuidas ometi räägite kellegi tegemata tööst kui ma pean mõru meelega kuulama venekeelseid inimesi, kes ei kavatsegi maske kanda ega taha muid vaktsiine peale Sputniku. Mujal Eestis igatsetakse aega, kus saaks vaktsineerida ja Ida-Virumaal, kus inimesed ei taha seda teha, seisavad vaktsiinid kapis. Me ei ole ju suurt midagi kuulnud viimasel ajal, et need ja need piirkonnad ei taha vaktsineerida ja sealsed nakatumisnumbrid on ülimalt suured. Me kuulsime kuidas rängalt põdenud ja 2 kuud haiglas olnud naine leidis, et sellega kui ta ei kanna maske on ta inimesearmastus suurem. Kas siis venekeelne inimene ei taju, et ülejäänud riigis on just tema tõttu inimesed lihtsalt stressis. Praegune olukord ei ole ju mingisugune naljakoht. Kõikide ressursse ei saa ju ühele osale elanikest kohutavate pingutustega raisata.

normaalne     Linkin  25.03 kell 13:22
Ei ole Metlevil viga midagi, normaalne mees, rohkem peaks selliseid olema..

     oioi  25.03 kell 13:12
Väga õige küsimus! Metlev teeb teie saates tõepoolest vist endale valimiskampaaniat. Nii läbipaistev!

Maoloputused teevad immuunseks viiruste      Maoloputused teevad immuunseks viiruste vastu   15.03 kell 1:41
Immuunseks saab tasuta.

Augusti kuus hakkab loodus roiskuma.Kõikjale tekivad hallitusseened ja haavandid lähevad mädanema,makku hakkab kogunema lima. Kui lima koguneb makku liiga palju siis inimese organism nõrgeneb ja viirused teevad ta haigeks.
Maoloputuste abil eraldatakse organismist lima ja sedasi välditakse haigestumist.

Tiibeti mungad maoloputuste abil teevad endid immuunseks viiruste vastu.

Joo sooja puhast keedetud vett paar liitrit ja hoia endas minuti kaks kuni kümme ja siis pane kaks sõrme kurku ja oksenda vesi välja. See tekitab imeliselt hea enesetunde.
Kuna hommikul on magu tühi siis maoloputus ei too suhu okset ega ka selle maitset,kui siis pisut vaid.
Maoloputust saab teha lühiajaliselt,paar kuud ja mitte enam. Ma tegin pool aastat ja kõrvalnähtusid ei tekkinud.
Pidev maoloputus pidavat olema halb neelamisteedele.

Mina saavutasin immuunsuse viiruste vastu igahommikuste maoloputuste abil.
Ma lapsepõlvest saati olin sügiseti haige. Viirused ei lasknud magada, nina oli tatine ja köhisin.
Sellest ajast saati mil tegin maoloputusi ma pole enam haigestunud. Seda on juba kümme aastat.

Inimorganism on viiruste vastu tugev siis kui saab kvaliteetset toitu.
Paraku pestitsiididega pritsitud juurikates ja puuviljades,ning apteegi vitamiinides puuduvad vitamiinid ja ensüümid, mineraalid.
Tuleb tegeleda korilusega ja süüa “umbrohtu “.
Mercedes Merimaa ja Irje Karjus, ning Sergei Boutenko ameerikast propageerivad umbrohu söömist.

Näpud kurkku !!!

Indias pole viiruseid sest seal on kuum kliima. Viirused tekivad sügisel mil loodus hakkab roiskuma,haavandid hakkavad mädanema
ja makku hakkab kogunema lima. Kui lima koguneb makku liiga palju siis inimene haigestub viirustesse. Haigestumise vältimiseks tuleb puhastada kõhtu limast.

Ajupesu ehk ajuloputuste abil viiruste vastu ei saa.

Postimees,Delfi,EPL,Maaleht,Kuku raadio, ERR teevad rohujuure tasandi elanikele ajuloputusi.
Postimees,Delfi,EPL,Maaleht,Kuku raadio, ERR
on mandunud kultuuri esindajad kes teenivad liigkasu pangandust.

Postimehe,Delfi,EPL-i,Maalehe ,Kuku raadio, ERR-i uudised ja lood on kohutav sonimine.

tervisejooksust     Linkin  11.03 kell 16:19
Павел! Хватит жрать! Займитесь, наконец, спортом!!

mis juttu te ajate     kahtleja  04.03 kell 17:34
Tänase saates kõlama jäänud soigumine, et Haridus -ja Teadusministeerium eraldas Tallina linnale 3 aasta jooksul 3 aasta vältel 3milj. kolmele koolile eesti keele õppeks sõnumiga tehke ometi midagi - halleluuja KUKU on omadega väga sügavale auku kukkunud. Poleks ju väga raske kokku panna pilti. Toonane minister M.R. lihtsalt eraldas selle raha, keelates ametnikel *Tallinna linnavalituselt arandluse nõudmis. Ja jaamukui jahuti saates sel teemal, et tehke ometmidagi - absurd. Mõni eetris esineja ei hooma grammigi valitsusasutuste toimimises.

Appi!     Teadjanaine  04.03 kell 14:10
See, mis Kallaveres toimub on Eesti riigi häbi! Kas ei saa kuidagi lahti AMETNIKU mentaliteedist?! Ikka tööpäevadel ja ikka kelle 17.00.ni!
Palgake keegi näit Tallinkist kas või
mõni endine purser, intendant keegi, kes oskab kriisiolukorras käituda ja tõeliselt kriisi juhtida. Kiitamit kuulan alati suure naudinguga

Miks Ivanova?      Monika  26.02 kell 10:01
Miks on pidevalt saates endine keskerakondlane Ivanova? Milles seisneb tema ekspertsus? Millises vallas on ta arvamusliider? Lihtsalt saatejuhi isiklik sümpaatia?

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | 201-220 | 221-240 | 241-260 | 261-280 | 281-300 | 301-320 | 321-340 | 341-351