KAVA


6.00 Muuli ja Riikoja*
7.00 Patsiendiminutid
8.00 Maatund Saatejuht on Madis Ligi.
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja Kõneleme Välismäärajale võibolla veidi tavatul teemal – ekspordist ja väliskaubandusest. Kuidas aidata Eesti eksportööre ja kuidas maailma poliitika võib seda mõjutada? Stuudios on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ettevõtluse keskuse direktor Tanel Rebane ja riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson. Saatejuht on Erkki Bahovski.
12.00 Õigus ja Õiglus Kas inimesel on õigus sellele, mis tal on või mille ta teenib, või tuleb kuskilt kohustus oma heaolu kehvematega jagada? Riiklikult sunnitud abi ja kaastunne? Revolutsioonihirm? Kas keegi üldse õpiks, töötaks ja pingutaks, kui võrdsus oleks täielik? Kui aga lootust ega sihti üldse pole, kõik on juba jagatud, kaob ka ühistunne, kas pole? Õiguskantsler Ülle Madise vestluskaaslased on Kalev Kukk ja Vootel Hansen.
13.00 Kukul Külas Sellel pühapäeval on Kukul külas ajakirjanik, stsenarist ja Oskar Lutsu huumoripreemia tänavune laureaat Gert Kiiler. Küsib Liis Seljamaa.
15.00 Kukkuv Õun
16.00 Reisirada
17.00 Tähenduse teejuhid Saatejuht on Hardo Pajula.
18.00 Õigus ja Õiglus* Kas inimesel on õigus sellele, mis tal on või mille ta teenib, või tuleb kuskilt kohustus oma heaolu kehvematega jagada? Riiklikult sunnitud abi ja kaastunne? Revolutsioonihirm? Kas keegi üldse õpiks, töötaks ja pingutaks, kui võrdsus oleks täielik? Kui aga lootust ega sihti üldse pole, kõik on juba jagatud, kaob ka ühistunne, kas pole? Õiguskantsler Ülle Madise vestluskaaslased on Kalev Kukk ja Vootel Hansen.
19.00 Järjejutt* Arvo Valton: „Üks päev Ivo Schenkenbergi elust“ kirjastuselt Petrone Print. Käib Liivi sõda ja üht edukamat eestlaste väesalka juhib Ivo, Tallinna müntmeistri poeg. Ta on Harjumaa talupoegadest kogunud ja koolitanud tõhusa väe, mis venelastele leeris mitmel korral surma ja segadust külvab. Muide seesama Ivo saab uuesti kuulsaks pea nelisada aastat hiljem tänu ühele romantilisele seiklusfilmile. Aga nüüd on alles 9. märts 1577 ja käes on “Üks päev Ivo Schenkenbergi elust” nii nagu selle on üles tähendanud Arvo Valton.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Saatejuht on Madis Ligi.
22.00 Loomult Loom* Aleksei Turovski.
23.00 Kukul Külas Sellel pühapäeval on Kukul külas ajakirjanik, stsenarist ja Oskar Lutsu huumoripreemia tänavune laureaat Gert Kiiler. Küsib Liis Seljamaa.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 01.00 Kukkuv Õun* 02.00 Välismääraja* 03.00 Õigus ja Õiglus* 04.00 Memoria*