KAVA


6.00 Neeme Raud - Siin.*
7.00 Patsiendiminutid Mida arvata proteesidest, mis valmivad ühe päevaga? Miks maal on hambaravi hinnad tõusnud? Millised kulud lisanduvad patsiendi jaoks hambaarsti vahetamisel? Külas on Hambaarstide liidu juhatuse liige ja Hanzadent kliiniku juht Regina Kuningas-Ott. Küsib Kadri Tammepuu.
8.00 Maatund Saatejuht on Madis Ligi. Kuidas läks Balti põllumeeste meeleavaldus Brüsselis,mida näitas Kodukandi küsitlus, kuidas selgus uus toidupiirkond ja läks Saaremaa ning Muhu toidupakkujate kokkusaamine, milles seisneb maaülikooli koostöö ametikoolidega ja mida juua söögi juurde?
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja Mida tahavad Prantsusmaal kollased vestid ja kuhu tänavapoliitika võib jõuda, sellest kõnelevad pühapäevases Välismäärajas meediaekspert Ilmar Raag ja Eesti Välispoliitika Instituudi nooremteadur Piret Kuusik. Saatejuht on Erkki Bahovski.
12.00 Poliitikaguru
13.00 Kukul Külas Sellel pühapäeval on Kukul külas Tallinna Linnateatri direktor Raivo Põldmaa. Küsib Liis Seljamaa
15.00 Kukkuv Õun
16.00 Reisirada Üks juubel lõpeb, teine algab. 2019 aastal põhja Atlandi lepingu ehk NATO 70 tåhtpåev. Reisirada reisibki NATO uuest peakorterist Brüsselis ida-virumaale Jôhvi ning uurib, milline saab olema juubeli loomekonkurss.
17.00 Välismääraja* Mida tahavad Prantsusmaal kollased vestid ja kuhu tänavapoliitika võib jõuda, sellest kõnelevad pühapäevases Välismäärajas meediaekspert Ilmar Raag ja Eesti Välispoliitika Instituudi nooremteadur Piret Kuusik. Saatejuht on Erkki Bahovski.
17.00 Tähenduse teejuhid Saatejuht on Hardo Pajula.
18.00 Poliitikaguru*
19.00 Järjejutt* Tom Watkins: „Lemmikloomadetektiiv” jutustab kadunud loomade, nende omanike ja Tomi asjatundjate meeskonna 20-aastase kogemuse lood. Kirjastuselt Varrak. Loeb Rando Tammik.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Saatejuht on Madis Ligi. Kuidas läks Balti põllumeeste meeleavaldus Brüsselis, mida näitas Kodukandi küsitlus, kuidas selgus uus toidupiirkond ja läks Saaremaa ning Muhu toidupakkujate kokkusaamine, milles seisneb maaülikooli koostöö ametikoolidega ja mida juua söögi juurde?
21.30 Rõõsikad* Lauri Saatpalu.
23.00 Kukul Külas Sellel pühapäeval on Kukul külas Tallinna Linnateatri direktor Raivo Põldmaa. Küsib Liis Seljamaa
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 01.00 Kukkuv Õun* 02.00 Reisirada* 03.00 Õigus ja Õiglus* 04.00 Memoria*