KAVA


7.00 Järjejutt Arvo Valton: „Üks päev Ivo Schenkenbergi elust“ kirjastuselt Petrone Print. Käib Liivi sõda ja üht edukamat eestlaste väesalka juhib Ivo, Tallinna müntmeistri poeg. Ta on Harjumaa talupoegadest kogunud ja koolitanud tõhusa väe, mis venelastele leeris mitmel korral surma ja segadust külvab. Muide seesama Ivo saab uuesti kuulsaks pea nelisada aastat hiljem tänu ühele romantilisele seiklusfilmile. Aga nüüd on alles 9. märts 1577 ja käes on “Üks päev Ivo Schenkenbergi elust” nii nagu selle on üles tähendanud Arvo Valton.
7.00 Nädala Raamat Selle nädala raamat on Philip Plickerti „Merkel. Kriitiline pilk”. kirjastuselt Helios. Teda on nimetatud maailma kõige mõjukamaks naiseks ja isegi liberaalse Lääne viimaseks kaitsjaks. Ta on väga hea poliitik, kes taastas oma populaarsuse isegi põgenikekriisi järel. Paljud usuvad, et ta jätkab Saksamaa juhina veel neli aastat. Kes on Angela Merkel? Sellest räägib mitmete sotsioloogide, teadlaste ja publitsistide analüüse sisaldav ning Philip Plickerti poolt koostatud raamat „Merkel. Kriitiline pilk”. Tutvustab Küllo Arjakas.
8.00 Meretund
9.00 Lahe laupäevahommik
11.00 Tarkade Klubi
12.00 Keskpäevatund Priit Hõbemägi.
13.00 Publikumärk Theatrumis valmis Üksi ja Esmeralda, Nullteatris Hauakaevaja, Eesti Ajaloomuuseumis on näitus Eesti levimuusikast, Polygon Teater sai 10. aastaseks ja trükist ilmus Heino Noore elulooraamat. Publikumärgi saatejuht on Liis Seljamaa.
14.00 Ilmaparandaja Jutuks tuleb 16.-19. mail toimuv esimene Läänemaa Loodusfestival, millest täpsemalt räägivad peakorraldajad Karin Küünarpuu ja Maris Meriste. Räägime ka Aasta Õpetaja valimisest, kuhu saab veel pühapäevani oma lemmikõpetaja nominendiks esitada. Saates kõlavad ka keskkonnaalased välisuudised ning Veljo Runneli loodushäälte rubriik. Saatejuht on Rein Pärn.
15.00 Filmikägu Saatejuhid: Lauri Kaare ja Kristjan Gold.
16.00 Restart
17.00 Mõtle tervelt Saatejuht on Marek Strandberg.
18.00 Keskpäevatund* Priit Hõbemägi.
19.00 Nädala Raamat Selle nädala raamat on Philip Plickerti „Merkel. Kriitiline pilk”. kirjastuselt Helios. Teda on nimetatud maailma kõige mõjukamaks naiseks ja isegi liberaalse Lääne viimaseks kaitsjaks. Ta on väga hea poliitik, kes taastas oma populaarsuse isegi põgenikekriisi järel. Paljud usuvad, et ta jätkab Saksamaa juhina veel neli aastat. Kes on Angela Merkel? Sellest räägib mitmete sotsioloogide, teadlaste ja publitsistide analüüse sisaldav ning Philip Plickerti poolt koostatud raamat „Merkel. Kriitiline pilk”. Tutvustab Küllo Arjakas.
20.00 Publikumärk* Theatrumis valmis Üksi ja Esmeralda, Nullteatris Hauakaevaja, Eesti Ajaloomuuseumis on näitus Eesti levimuusikast, Polygon Teater sai 10. aastaseks ja trükist ilmus Heino Noore elulooraamat. Publikumärgi saatejuht on Liis Seljamaa.
21.00 Meretund*
22.00 Tarkade Klubi*
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Jukuraadio* 0.00 Kuku Muusika 01.00 Nädala raamat* 02.00 Metsik Lääs* 03.00 Publikumärk* 04.00 Ilmaparandaja* 05.00 Rõõsikad*