KAVA


6.00 Järjejutt J. M. Ilves: „Piirilinn. Nukumaja“ Postimehe kirjastuselt. Sume suvi on vallutanud kogu idüllilise Ida-Soome ning selle tuhanded järvesilmad. Ja siis uhuvad lained puhkeküla juurde järverannale alasti tütarlapse surnukeha. Juhtumit asub uurima üliandekas kriminaalkomissar Kari Sorjonen. Uurimise käigus viivad niidiotsad rahvusvahelise jõugu jälile ning selgub et Soome ja Venemaa vahel toimub õõvastav äri noorte tüdrukutega. „Nukumaja“ on esimene raamat stiilipuhaste kriminaalromaanide sarjast „Piirilinn“. Loeb Rando Tammik.
7.00 Nädala Raamat Matthew Polly: „Bruce Lee. ELU“ Autor murrab Bruce Lee’d ümbritsevaid müüte ja loob ikoonist laiahaardelise, inimliku portree. Tutvustab Küllo Arjakas.
8.00 Meretund Saatejuht on Vallo Kelmsaar.
9.00 Liigu ja liiguta Saadet juhib Madis Ligi. Millega peaksid arvestama Tartu Maratoni laupäevastest lasteüritustest ja pühapäevasest põhisõidust osavõtjad,mis ootab ees rajal ning raja kõrval,milline saab olema Lahemaa matkapäev, Admiralimõõga loosiga rahvamatk ja Tõrva lumevolle?
10.00 Neeme Raud - Siin.
11.00 Tarkade Klubi 3. märtsil tuleb valijatel teha kindlasti teadlik valik. Kui teadlikud on aga meie valitavad? KUKU raadio testib Riigikokku kandideerijate teadmisi läbi küünlakuu Tarkade Klubi saadete. Igal veebruari laupäeval võtavad mõõtu kahe erakonna võistkonnad mälumängus! Kes, kas ja kui palju teab ja teadmiseni jõuab? Seda kuula juba KUKU Tarkade Klubis laupäeval kell 11 ning kordusena kell 22.
12.00 Keskpäevatund
13.00 Publikumärk
14.00 Ilmaparandaja Keskkonnasaade Ilmaparandaja võtab seekord ette erakondade loodushoiuteemalised valimislubadused, millest keskkonnaühendused on üheskoos põhjaliku ülevaate valmistanud ja neid kommenteerivad seekordses saates Kärt Vaarmari ja Tarmo Tüür Eestimaa Looduse Fondist. Samuti kuuleb saates seda, kuidas valmistada taaskasutatud paberist õnnitluskaarte, mis hiljem õide puhkevad. Saatejuht on Rein Pärn.
15.00 Filmikägu Saatejuhid: Lauri Kaare ja Kristjan Gold.
16.00 Restart
17.00 Mõtle tervelt Saatejuht on Marek Strandberg.
18.00 Keskpäevatund*
19.00 Nädala Raamat Matthew Polly: „Bruce Lee. ELU“ Autor murrab Bruce Lee’d ümbritsevaid müüte ja loob ikoonist laiahaardelise, inimliku portree. Tutvustab Küllo Arjakas.
20.00 Publikumärk*
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Jukuraadio* 0.00 Kuku Muusika 01.00 Nädala raamat* 02.00 Metsik Lääs* 03.00 Publikumärk* 04.00 Ilmaparandaja* 05.00 Rõõsikad*