KAVA


6.00 Järjejutt Katja Kettu: “Rose on kadunud” Soome keelest tõlkinud Kadri Jaanits. Kirjastus Koolibri. Haaravate armastuslugude meistri Katja Kettu neljas eesti keeles ilmunud romaan on imekaunilt kirjutatud lugu ebaõiglusest, armastusest ja eneseotsingutest kahe identiteedi vahel. Ühtlasi heidetakse pilk möödunud sajandil Ameerikasse emigreerunud soomlaste elule ja tuuakse lugeja ette killuke Ameerika põlisrahvastele osaks saanud ebainimlikkusest. Loeb Kristi Aule.
7.00 Nädala Raamat Ivan Makarov: „Venelane Eestimaal.“ kirjastus Postimees. Ivan Makarov on kauaaegne raadioajakirjanik, Postimehe kolumnist, muusik ja poeet. Aga ta on ka venelane Eestimaal, kes end selles rollis reipalt ja toimekana tunneb ning selles rollis vahetult ja vahel ka väga teravalt kirjutab. Ivan Makarovi raamat on maitsekas sümbioos kirjeldustega tema elust ja arvamistest leheveergudel…venelasena Eestimaal. Tutvustab Timo Tarve.
8.00 Meretund Saatejuht on Vallo Kelmsaar.
9.00 Neeme Raud. Siin Ülemerejutud Saaremaalt. Tallinna avab maailmale Tallinna sadam. Kõrvaring - mis see on? Eesti filmivestival Berliinis.
11.00 Tarkade Klubi
12.00 Keskpäevatund
13.00 Publikumärk Ugala teatris esietendus komöödia Lotomiljonärid, Eesti Draamateatris draama Linnade põletamine ja Komöödiateatris Pimekohting. Tallinna Linnateatris mängiti 150-ndat korda lavastust Karin.Indrek ning 75-aastaseks saab Eesti Rahvusmeeskoor. Sellised on saate Publikumärk teemad. Saatejuht on Liis Seljamaa
14.00 Ilmaparandaja Räägime keskkonnasõbralikust innovatsioonist joogitööstuses. Stuudios on Liviko joogiarhitekt Hanna Kaur ja Farmi Piimatööstuse turundusjuht Helen Ojamäe ning saatejuht Rein Pärn.
15.00 Filmikägu Saatejuhid: Lauri Kaare ja Kristjan Gold.
16.00 Restart
17.00 Mõtle tervelt Saatejuht on Marek Strandberg.
18.00 Keskpäevatund*
19.00 Nädala Raamat Ivan Makarov: „Venelane Eestimaal.“ kirjastus Postimees. Ivan Makarov on kauaaegne raadioajakirjanik, Postimehe kolumnist, muusik ja poeet. Aga ta on ka venelane Eestimaal, kes end selles rollis reipalt ja toimekana tunneb ning selles rollis vahetult ja vahel ka väga teravalt kirjutab. Ivan Makarovi raamat on maitsekas sümbioos kirjeldustega tema elust ja arvamistest leheveergudel…venelasena Eestimaal. Tutvustab Timo Tarve.
20.00 Publikumärk*
22.00 Muuli ja Riikoja*
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Filmikägu 0.00 Vutikohus* 01.00 Mõtle Tervelt* 02.00 Tarkade Klubi* 03.00 Publikumärk* 04.00 Ilmaparandaja* 05.00 Rõõsikad*