KAVA


6.00 Ärataja Siiri Mihkelson ja Robin Juhkental.
10.00 Patsiendiminutid Mida teha, et haigena tööl käimine väheneks? Milline koht on bürokraatial meditsiinis? Millest tuleks tervishoiu reformimisel alustada ja kui palju see lisaraha vajaks? Vabaerakonna tervishoiulubadustest räägib Tartu Ülikooli Kliinikumi erakorralise meditsiini arst Kuido Nõmm. Küsib Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat Matthew Polly: „Bruce Lee. ELU“ Autor murrab Bruce Lee’d ümbritsevaid müüte ja loob ikoonist laiahaardelise, inimliku portree. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt J. M. Ilves: „Piirilinn. Nukumaja“ Postimehe kirjastuselt. Sume suvi on vallutanud kogu idüllilise Ida-Soome ning selle tuhanded järvesilmad. Ja siis uhuvad lained puhkeküla juurde järverannale alasti tütarlapse surnukeha. Juhtumit asub uurima üliandekas kriminaalkomissar Kari Sorjonen. Uurimise käigus viivad niidiotsad rahvusvahelise jõugu jälile ning selgub et Soome ja Venemaa vahel toimub õõvastav äri noorte tüdrukutega. „Nukumaja“ on esimene raamat stiilipuhaste kriminaalromaanide sarjast „Piirilinn“. Loeb Rando Tammik.
11.00 Muuli ja Riikoja Stuudios on Hannes Rumm ja Hindrek Riikoja.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija Sel nädala valis Eesti Panga nõukogu kolme tugeva kandidaadi vahel salajasel hääletusel keskpanga järgmise presidendi kandidaadiks senise asepresidendi Madis Mülleri. Nädala Tegijas külas Madis Müller.
14.00 Saade Vallo Kelmsaar.
14.15 Vox Populi eri
15.00 Saade Vallo Kelmsaar.
16.45 Nädala kommentaar
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Vallo Kelmsaar.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Matthew Polly: „Bruce Lee. ELU“ Autor murrab Bruce Lee’d ümbritsevaid müüte ja loob ikoonist laiahaardelise, inimliku portree. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* J. M. Ilves: „Piirilinn. Nukumaja“ Postimehe kirjastuselt. Sume suvi on vallutanud kogu idüllilise Ida-Soome ning selle tuhanded järvesilmad. Ja siis uhuvad lained puhkeküla juurde järverannale alasti tütarlapse surnukeha. Juhtumit asub uurima üliandekas kriminaalkomissar Kari Sorjonen. Uurimise käigus viivad niidiotsad rahvusvahelise jõugu jälile ning selgub et Soome ja Venemaa vahel toimub õõvastav äri noorte tüdrukutega. „Nukumaja“ on esimene raamat stiilipuhaste kriminaalromaanide sarjast „Piirilinn“. Loeb Rando Tammik.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija*
21.00 Patsiendiminutid*
21.15 Kukul Külas*
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Nädala Tegija 4.00 Muuli ja Riikoja 5.00 Patsiendiminutid 5.30 Muusika Sinu Kõrvale.