KAVA


6.00 Ärataja Olaf Suuder ja Rohke Debelakk.
10.00 Patsiendiminutid Kas ravimiga kaasas olev infoleht võib mõnikord ka segadusse ajada? Mida tähendab ravimi koostoime ja millal see võib ohtlik olla? Kelle käest nõu küsida, kui vastuseid ravimite kohta napib? Stuudios on Tartu Ülikooli Kliinikumi haiglaapteegi kliiniline proviisor Marika Saar ja saatejuht Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat Selle nädala raamat on Philip Plickerti „Merkel. Kriitiline pilk”. kirjastuselt Helios. Teda on nimetatud maailma kõige mõjukamaks naiseks ja isegi liberaalse Lääne viimaseks kaitsjaks. Ta on väga hea poliitik, kes taastas oma populaarsuse isegi põgenikekriisi järel. Paljud usuvad, et ta jätkab Saksamaa juhina veel neli aastat. Kes on Angela Merkel? Sellest räägib mitmete sotsioloogide, teadlaste ja publitsistide analüüse sisaldav ning Philip Plickerti poolt koostatud raamat „Merkel. Kriitiline pilk”. Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Arvo Valton: „Üks päev Ivo Schenkenbergi elust“ kirjastuselt Petrone Print. Käib Liivi sõda ja üht edukamat eestlaste väesalka juhib Ivo, Tallinna müntmeistri poeg. Ta on Harjumaa talupoegadest kogunud ja koolitanud tõhusa väe, mis venelastele leeris mitmel korral surma ja segadust külvab. Muide seesama Ivo saab uuesti kuulsaks pea nelisada aastat hiljem tänu ühele romantilisele seiklusfilmile. Aga nüüd on alles 9. märts 1577 ja käes on “Üks päev Ivo Schenkenbergi elust” nii nagu selle on üles tähendanud Arvo Valton.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija 28 ettevõtjat asutasid sel nädalal Riigireformi Sihtasutuse, mille eesmärgiks on sõnastada Eesti riigikorralduse uuendamiseks riigireformi kontseptsioon ja reformi elluviimiseks vajalikud eelnõude kavandid ning seletuskirjade teesid. Kas ettevõtjad pole rahul poliitikutega ning tahavad kaasa aidata, et asjad saaks tehtud? Saates räägime neil teemadel Sihtasutuse nõukogu liikme Jüri Raidlaga, kes on algatust nimetanud ettevõtjate ühiseks kingituseks Eesti riigi uuendamisse panustamisel.
14.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
14.15 Vox Populi eri Stuudios on värske töö -ja tervishoiuminister Riina Sikkut.
15.00 Saade Stuudios on Timo Tarve.
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Stuudios on Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Selle nädala raamat on Philip Plickerti „Merkel. Kriitiline pilk”. kirjastuselt Helios. Teda on nimetatud maailma kõige mõjukamaks naiseks ja isegi liberaalse Lääne viimaseks kaitsjaks. Ta on väga hea poliitik, kes taastas oma populaarsuse isegi põgenikekriisi järel. Paljud usuvad, et ta jätkab Saksamaa juhina veel neli aastat. Kes on Angela Merkel? Sellest räägib mitmete sotsioloogide, teadlaste ja publitsistide analüüse sisaldav ning Philip Plickerti poolt koostatud raamat „Merkel. Kriitiline pilk”. Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Arvo Valton: „Üks päev Ivo Schenkenbergi elust“ kirjastuselt Petrone Print. Käib Liivi sõda ja üht edukamat eestlaste väesalka juhib Ivo, Tallinna müntmeistri poeg. Ta on Harjumaa talupoegadest kogunud ja koolitanud tõhusa väe, mis venelastele leeris mitmel korral surma ja segadust külvab. Muide seesama Ivo saab uuesti kuulsaks pea nelisada aastat hiljem tänu ühele romantilisele seiklusfilmile. Aga nüüd on alles 9. märts 1577 ja käes on “Üks päev Ivo Schenkenbergi elust” nii nagu selle on üles tähendanud Arvo Valton.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija* 28 ettevõtjat asutasid sel nädalal Riigireformi Sihtasutuse, mille eesmärgiks on sõnastada Eesti riigikorralduse uuendamiseks riigireformi kontseptsioon ja reformi elluviimiseks vajalikud eelnõude kavandid ning seletuskirjade teesid. Kas ettevõtjad pole rahul poliitikutega ning tahavad kaasa aidata, et asjad saaks tehtud? Saates räägime neil teemadel Sihtasutuse nõukogu liikme Jüri Raidlaga, kes on algatust nimetanud ettevõtjate ühiseks kingituseks Eesti riigi uuendamisse panustamisel.
21.00 Patsiendiminutid* Kas ravimiga kaasas olev infoleht võib mõnikord ka segadusse ajada? Mida tähendab ravimi koostoime ja millal see võib ohtlik olla? Kelle käest nõu küsida, kui vastuseid ravimite kohta napib? Stuudios on Tartu Ülikooli Kliinikumi haiglaapteegi kliiniline proviisor Marika Saar ja saatejuht Kadri Tammepuu.
21.15 Kukul Külas* Kukul külas on paljudes ametites tegev olnud, ent peaasjalikult siiski lauljana tuntust kogunud Evelin Samuel. Emadepäevast, Eurolaulust, elust ja inimestest ajab temaga juttu Erki Berends.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Nädala Tegija 4.00 Muuli ja Riikoja 5.00 Patsiendiminutid 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat