KAVA


6.00 Ärataja Olaf Suuder ja Rohke Debelakk.
10.00 Patsiendiminutid Mida arvata proteesidest, mis valmivad ühe päevaga? Miks maal on hambaravi hinnad tõusnud? Millised kulud lisanduvad patsiendi jaoks hambaarsti vahetamisel? Külas on Hambaarstide liidu juhatuse liige ja Hanzadent kliiniku juht Regina Kuningas-Ott. Küsib Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat Yuval Noah Harari: “Homo Deus. Homse lühiajalugu.” Postimees kirjastus. Oma teises raamatus arutleb üks kaasaja säravamaid mõtlejaid Yuval Noah Harari selle üle, mis saab meist siis, kui need kõik teoks saavad. Kuidas kaitsta oma habrast maailma iseenda hävitava tungi eest? Tutvustab Küllo Arjakas.
10.45 Järjejutt Tom Watkins: „Lemmikloomadetektiiv” jutustab kadunud loomade, nende omanike ja Tomi asjatundjate meeskonna 20-aastase kogemuse lood. Kirjastuselt Varrak. Loeb Rando Tammik.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija Sel nädalal kinnitas Riigikogu pensionisüsteemis suured muudatused, mis hakkavad mõjutama kõigi tulevaste pensionäride pensione. Miks ja milleks muudeti, räägime sotsiaalkaitseministri Kaia Ivaga.
14.00 Saade Saatejuht on Timo Tarve.
14.15 Vox Populi eri Stuudios ootab kuulajate küsimusi kirjanik ja humorist Andrus Kivirähk.
15.00 Saade Saatejuht on Timo Tarve.
16.35 Viljandi linnaveerand. Seekordses saates uurime ,millised on Viljandi linna järgmise aasta põhiinvesteeringud. Veel on jutuks näitus "Riigikogiu100", Viljandi Astapreemia kandidaadid, ning Ugala teatri lavastaja Marika Palm selgitab, miks me "Kohtume kell 8 Noa laeval". Saadet toimetab piret-Päiv Rist
16.50 Saade Saatejuht on Timo Tarve.
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Saatejuht on Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Yuval Noah Harari: “Homo Deus. Homse lühiajalugu.” Postimees kirjastus. Oma teises raamatus arutleb üks kaasaja säravamaid mõtlejaid Yuval Noah Harari selle üle, mis saab meist siis, kui need kõik teoks saavad. Kuidas kaitsta oma habrast maailma iseenda hävitava tungi eest? Tutvustab Küllo Arjakas.
18.45 Järjejutt* Tom Watkins: „Lemmikloomadetektiiv” jutustab kadunud loomade, nende omanike ja Tomi asjatundjate meeskonna 20-aastase kogemuse lood. Kirjastuselt Varrak. Loeb Rando Tammik.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija* Sel nädalal kinnitas Riigikogu pensionisüsteemis suured muudatused, mis hakkavad mõjutama kõigi tulevaste pensionäride pensione. Miks ja milleks muudeti, räägime sotsiaalkaitseministri Kaia Ivaga.
21.00 Patsiendiminutid* Mida arvata proteesidest, mis valmivad ühe päevaga? Miks maal on hambaravi hinnad tõusnud? Millised kulud lisanduvad patsiendi jaoks hambaarsti vahetamisel? Külas on Hambaarstide liidu juhatuse liige ja Hanzadent kliiniku juht Regina Kuningas-Ott. Küsib Kadri Tammepuu.
21.15 Kukul Külas* Kukul on külas diplomaat ja välispoliitika ekspert KALEV STOICESCU.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Nädala Tegija 4.00 Muuli ja Riikoja 5.00 Patsiendiminutid 5.30 Muusika Sinu Kõrvale.