KAVA


6.00 Ärataja
10.00 Patsiendiminutid Kadri Tammepuu. Miks meie patsientidele mõeldud tehnoloogialahendused jäävad teiste riikide omadele alla ja mida uut plaanib haigekassa laienenud IT-osakond selles vallas ette võtta? Juttu ajavad Eesti Haigekassa juhatuse liige Karl-Hendrik Peterson ja saatejuht Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat "Herbert Niiler. Eesti korvpalli teerajaja lugu". Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumilt. Tutvustab Timo Tarve.
10.45 Järjejutt Michael Robotham: „Ema saladus“ kirjastuselt Petrone Print. Romaan „Ema saladus“ on menukirjanik Michael Robothami mõjuv psühholoogiline põnevik, mis hoiab teid enda kütkes ja murrab südame. Loeb Kristi Aule.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija Nädala Tegija on Euroopa Komisjoni volinikuks pürgiv Kadri Simson. Kadri Simsoni teele Euroopa Komisjoni liikmeks saamisel on tulnud ootamatuid takistusi. Kui oluline oleks kiiresti määratud saada ning mis on peamised teemad lõpetavas komisjonis, arutame Kadri Simsoniga. Küsib Meelis Atonen.
14.00 Saade Vallo Kelmsaar.
14.15 Vox Populi eri Kuulajate küsimustele vastab Justiitsministeeriumi asekantsler Kristel Siitam-Nyiri. Teemaks on kriminaalpoliitika.
15.00 Saade Vallo Kelmsaar.
16.35 Viljandi linnaveerand. Saatejuht on Annika Õunap. Räägime taas Viljandi Folgist. Sel korral on mikrofoni ees peakorraldaja Ando Kiviberg, kes räägib, mida see festival läbi 27 aasta on linnale ja külastajatele pakkunud ja kuidas linnaelu muutnud. Lisaks, kas on viimasel hetkel festivalile tulijatele pileteid ja majutuskohti . Räägime ka kavast, kuna sel aastal on teemaks jutuvestmine ehk loo tekke lugu! 23. juulil saabub Viljandisse soomusrong Wabadus. Lähemalt räägib sündmusest Eesti Sõjamuuseumi direktor Hellar Lill.
16.50 Saade Vallo Kelmsaar.
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Vallo Kelmsaar.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat "Herbert Niiler. Eesti korvpalli teerajaja lugu". Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumilt. Tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Michael Robotham: „Ema saladus“ kirjastuselt Petrone Print. Romaan „Ema saladus“ on menukirjanik Michael Robothami mõjuv psühholoogiline põnevik, mis hoiab teid enda kütkes ja murrab südame. Loeb Kristi Aule.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija*
21.15 Kukul Külas* Seekord on Kuku endale külla palunud eestluse hoidja Ameerika Ühendriikides, Portlandis Lehti Merilo. 90-aastane vanaproua on elav eeskuju sellest, kuidas eestlane olla on uhke ja hää ka tuhandete kilomeetrite kaugusel isamaast. Aga mitte emakeelest! Lehti Meriloga ajab juttu Erki Berends.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Nädala Tegija 4.00 Etnoscoop 5.00 Metsik Lääs 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat