Raadio Kuku

KAVA


6.00 Ärataja
10.00 Patsiendiminutid Mida varem haigus avastatakse, seda odavam on tavaliselt ravi. Aga kuidas seda mõõta ja kes seda teha võiks? Räägime heast näitest melanoomi puhul. Stuudios on Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud ja Dermtesti teadusjuht Riina Hallik ning saatejuht Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat
10.45 Järjejutt Philip. K. Dick “Vilistaja metsas” kirjastuselt Triquetra. Selle nädala järjejutud on pärit legendaarse Ameerika kirjaniku Philip Kindred Dicki jutukogust “Vilistaja metsas“, milles vaadeldakse inimese suhteid militaarse maailmaga. Kas sõda on osa inimese olemusest või suudetakse sõdu tulevikus vältida ja inimeste loodud relvad ei olegi meid hukule määranud?
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija Saatejuht on Meelis Atonen. Sel nädalal osaleb ta ühel oma viimastest võistlustest sportlasena. Pikk edukas sportlaskarjäär saab läbi. Viimane suurvõistlus tõi 5.koha, sümboolselt ühe sentimeetriga just oma suurima konkurendi ees. Olümpiavõitja, maailmameister, üheteistkümne suurvõistluse medali omanik. Sportlane, kes pakkunud meile kõigile palju ülevaid hetki. Mees, kelle peale fännid ja toetajad saavad alati kindlad olla. Absoluutne spordimees. Nädala Tegija saates Gerd Kanter.
14.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
14.15 Vox Populi eri
15.00 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Stuudios on Kristjan Gold.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat
18.45 Järjejutt* Philip. K. Dick “Vilistaja metsas” kirjastuselt Triquetra. Selle nädala järjejutud on pärit legendaarse Ameerika kirjaniku Philip Kindred Dicki jutukogust “Vilistaja metsas“, milles vaadeldakse inimese suhteid militaarse maailmaga. Kas sõda on osa inimese olemusest või suudetakse sõdu tulevikus vältida ja inimeste loodud relvad ei olegi meid hukule määranud?
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija* Saatejuht on Meelis Atonen. Sel nädalal osaleb ta ühel oma viimastest võistlustest sportlasena. Pikk edukas sportlaskarjäär saab läbi. Viimane suurvõistlus tõi 5.koha, sümboolselt ühe sentimeetriga just oma suurima konkurendi ees. Olümpiavõitja, maailmameister, üheteistkümne suurvõistluse medali omanik. Sportlane, kes pakkunud meile kõigile palju ülevaid hetki. Mees, kelle peale fännid ja toetajad saavad alati kindlad olla. Absoluutne spordimees. Nädala Tegija saates Gerd Kanter.
21.00 Patsiendiminutid* Mida varem haigus avastatakse, seda odavam on tavaliselt ravi. Aga kuidas seda mõõta ja kes seda teha võiks? Räägime heast näitest melanoomi puhul. Stuudios on Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud ja Dermtesti teadusjuht Riina Hallik ning saatejuht Kadri Tammepuu.
21.15 Kukul Külas* Kukul on külas noor näitleja Piret Krumm. Saatejuht on Jüri Aarma.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 3.00 Nädala Tegija 4.00 Muuli ja Riikoja 5.00 Patsiendiminutid 5.30 Muusika Sinu Kõrvale.