KAVA


6.00 Ärataja Rohke Debelakk ja Siiri Mihkelson.
10.00 Patsiendiminutid Jätkame juttu hambaravist. Keda uus hüvitiste süsteem on aidanud ja mida annaks tulevikus paremini teha? Vastvalminud analüüsist räägib sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna nõunik Kaija Kasekamp, küsib Kadri Tammepuu.
10.30 Nädala Raamat Ivan Makarov: „Venelane Eestimaal.“ kirjastus Postimees. Ivan Makarov on kauaaegne raadioajakirjanik, Postimehe kolumnist, muusik ja poeet. Aga ta on ka venelane Eestimaal, kes end selles rollis reipalt ja toimekana tunneb ning selles rollis vahetult ja vahel ka väga teravalt kirjutab. Ivan Makarovi raamat on maitsekas sümbioos kirjeldustega tema elust ja arvamistest leheveergudel…venelasena Eestimaal. Tutvustab Timo Tarve.
10.45 Järjejutt Katja Kettu: “Rose on kadunud” Soome keelest tõlkinud Kadri Jaanits. Kirjastus Koolibri. Haaravate armastuslugude meistri Katja Kettu neljas eesti keeles ilmunud romaan on imekaunilt kirjutatud lugu ebaõiglusest, armastusest ja eneseotsingutest kahe identiteedi vahel. Ühtlasi heidetakse pilk möödunud sajandil Ameerikasse emigreerunud soomlaste elule ja tuuakse lugeja ette killuke Ameerika põlisrahvastele osaks saanud ebainimlikkusest. Loeb Kristi Aule.
11.00 Muuli ja Riikoja
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija
14.00 Saade Timo Tarve.
14.15 Vox Populi eri Stuudios ootab kuulajatelt küsimusi sotsiaaldemokraatliku erakonna esimees Indrek Saar.
15.00 Saade Timo Tarve.
17.00 Päevapilk Rein Pärn.
17.30 Saade Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat Ivan Makarov: „Venelane Eestimaal.“ kirjastus Postimees. Ivan Makarov on kauaaegne raadioajakirjanik, Postimehe kolumnist, muusik ja poeet. Aga ta on ka venelane Eestimaal, kes end selles rollis reipalt ja toimekana tunneb ning selles rollis vahetult ja vahel ka väga teravalt kirjutab. Ivan Makarovi raamat on maitsekas sümbioos kirjeldustega tema elust ja arvamistest leheveergudel…venelasena Eestimaal. Tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Katja Kettu: “Rose on kadunud” Soome keelest tõlkinud Kadri Jaanits. Kirjastus Koolibri. Loeb Kristi Aule.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Nädala Tegija*
21.00 Patsiendiminutid*
21.15 Kukul Külas* Kukul külas on ajakirjanik aga ka mitmete menukate raamatute autor Piret Kooli, kes pole pidanud paljuks näiteks ka Kihnus taluperenaise ametit pidada. Kunagise Kuku-kolleegiga ajab Isadepäeval juttu Erki Berends
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Nädala Tegija 4.00 Etnoscoop 5.00 Metsik Lääs 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat