KAVA


8.00 Ärataja Äratavad Liis Seljamaa ja Krista Aru.
10.00 Kuku Muusika
10.30 Nädala Raamat Sven-Erik Enno: "Välk ja pauk" kirjastuselt Argo. „Välk ja pauk“ on esimene eestikeelne populaarteaduslik teos äikesest, see on mõeldud laiale lugejaskonnale ega eelda erialaseid eelteadmisi. Tutvustab Marek Strandberg.
10.45 Järjejutt Heili Reinart: “Õrnad ja tugevad: unustatud ja unustamatud naised Eesti ajaloost“ on 35 lugu naistest, kes on olnud seotud Eestiga ja meie ajalooga: siin sündinud, siin elanud või siin surnud. Mõned on praeguseks hetkeks juba kahjuks unustusehõlma vajunud, kuid on ka tegelasi, kes on tänase päevani inimestele tuttavad ja vägagi südamelähedased. Kirjastuselt Post Factum.
11.00 Spordireporter Spordimaailmas toimuvat kommenteerivad Joosep Susi ja Ott Järvela.
12.00 Kuku Muusika
13.00 Autotund Saade inimesele, kellel pole PÄRIS ükskõik, millise autoga ta sõidab. Igal nädalal autouudised, sõiduproovid, nõuanded ja nipid. Lisaks räägime liiklusest ja mõnikord isegi ilma autota liiklemisest.
14.45 Terviseks Räägime sellest, milliste muredega tulevad noored noortekabinetti. Lisaks tuleb juttu rasestumisvastastest vahenditest ja nendega seotud müütidest. Külas on Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliiniku noortekabineti nõustaja ja ämmaemand Diana Leht. Saatejuht on Ingela Virkus.
16.00 Kuku Muusika
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Sven-Erik Enno: "Välk ja pauk" kirjastuselt Argo. „Välk ja pauk“ on esimene eestikeelne populaarteaduslik teos äikesest, see on mõeldud laiale lugejaskonnale ega eelda erialaseid eelteadmisi. Tutvustab Marek Strandberg.
18.45 Järjejutt* Heili Reinart: “Õrnad ja tugevad: unustatud ja unustamatud naised Eesti ajaloost“ on 35 lugu naistest, kes on olnud seotud Eestiga ja meie ajalooga: siin sündinud, siin elanud või siin surnud. Mõned on praeguseks hetkeks juba kahjuks unustusehõlma vajunud, kuid on ka tegelasi, kes on tänase päevani inimestele tuttavad ja vägagi südamelähedased. Kirjastuselt Post Factum.
19.00 Etnoscoop Tõnu Tubli.
20.00 Spordireporter* Spordimaailmas toimuvat kommenteerivad Joosep Susi ja Ott Järvela.
21.15 Terviseks
21.30 Autotund Saade inimesele, kellel pole PÄRIS ükskõik, millise autoga ta sõidab. Igal nädalal autouudised, sõiduproovid, nõuanded ja nipid. Lisaks räägime liiklusest ja mõnikord isegi ilma autota liiklemisest.
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 3.00 Spordireporter 4.00 Etnoscoop 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala raamat