KAVA


6.00 Neeme Raud. Siin*
8.00 Maatund Mida arvab teadlane põllumajanduse tööjõust, milliseid erialasid on praegu eriti vaja õppida ja mida näitavad tänavused kutseeksamid,kuidas ning kui suuri päikeseparke rajada ning kui palju aitab taastuva energia toetus, kus asub vabariigi suurim veelauakeskus ja mida teha lihaga enne grillimist? Saadet juhib Madis Ligi.
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Saatejuht on Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja Räägime saates USAs toimuvatest massirahutustest, rassismi juurtest, mustanahaliste ebaproportsionaalselt karmist kohtlemisest USA õigussüsteemis, koroonakriisist, majandusest ning eeltoodud teemade mõjudest novembris toimuvatele USA presidendivalimistele. Arutleme ka Trumpi slooganite America First ja Make America Great Again teemadel. Saatekülalised Meelis Kitsing ja Sven Mikser. Saadet juhib Hannes Hanso.
12.00 Poliitikaguru Poliitikagurus loetakse seekord üle Keskerakonna imelikke eurosid, eestlaste hoogsaid napsulonkse, Eesti Posti nõukogu liikmeid, Eesti Vabariigi värskeid laenumiljardeid ja USA pahaseid meeleavaldajaid. Saates löövad kaasa Erik Moora, Kaspar Oja ja Tõnis Leht.
13.00 Kukul Külas Sellel pühapäeval on Kukul külas teadlane, õppejõud ja poliitik Kristina Kallas. Küsib Liis Seljamaa.
15.00 Vutikohus* Saksamaa Bundesligal on hoog sees, aga pinge paraku maas. Seega tuleb vaadata, mis seisus on Inglismaa, Hispaania ja Itaalia kõrgliigad? Millal läheb mänguks ning millised on koroonapausist tingitud eripärad ja probleemid? Lisaks põhjalik ülevaade Eesti kõrgliiga hetkeolukorrast ning sellest, millistes seisudes on välisklubidesse kuuluvad Eesti jalgpallurid? Vutikohtu saatejuhid on spordiajakirjanikud Ott Järvela (Soccernet.ee) ja Andres Vaher.
16.00 Reisirada Unista suurelt - ja saad positsiooni maailma suurvõimude kõrval. Saad ka koloonia, küll tillukese, aga päris oma. Reisirada reisimas koos ajaloolase Toomas Alataluga Kariibi mere saartel Trinidad ja Tobago. Saatejuht Thea Karin.
17.00 Filmikägu* FK158! Kinod on taas avatud ja muuhulgas on meil ka sünnipäev. Filmikägu saab 3-aastaseks! Vaatame neile aastatele tagasi ja uurime, millised on olnud "meie eluaja" kõige suuremad kinotükid. Edetabelirubriigis võtame seekord ette Lõuna-Korea ja loodame, et juba järgmisel nädalal saame rääkida kodumaisest tabelist. Uudistes lappame läbi Cannes’i filmide nimekirja ja pakume põhjendusi, miks Ryan Gosling libahunti tahab mängida. Taaskord saame rääkida uutest filmidest Eesti kinolevis. Esimesed saabujad on dokumentaalid “Jean-Paul Gaultier: šikk friik” ja “QT8: esimesed 8 filmi” ning Prantsuse mängufilm “Meie kaks”. Saatejuhid on Lauri Kaare ja Kristjan Gold.
18.00 Poliitikaguru*
19.00 Järjejutt* Mihkel Tiks: “Krimmi vang. Teine osa: Vene aeg” kirjastuselt Tänapäev. Loeb Priit Rand.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Madis Ligi.
22.00 Kukul Külas*
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 0.00 Välismääraja 01.00 Filmikägu* 02.00 Tähenduse teejuhid* 03.00 Loomult Loom* 04.00 Restart* 5.00 Musa