KAVA


6.00 Ärataja Kristjan Gold ja Rohke Debelakk
9.35 Piloot Margus Kiiver. Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate toimetajaks on Margus Kiiver.
9.45 Ärataja Kristjan Gold ja Rohke Debelakk
10.00 Kuue samba taga Millised on eestimaalaste ortodontilised probleemid ja suuõõne anomaaliad ning milline on koostöö Vietnami teadlastega? Saatekülaline on dotsent Triin Jagomägi. Saadet juhib Madis Ligi.
10.30 Nädala Raamat Tiit Meren, "Kaagjärve Veenus", kirjastuselt ARGO (2019). Tiit Mereni köitvate lugudega raamatus on pilte sünnist surmani, kodust koolini, tööst puhkuseni. Raamatut tutvustab Marek Strandberg.
10.45 Järjejutt Sven Vahar, “Minu Leedu. See kolmas Baltimaa.” Kirjastuselt Petrone Print. Loeb Priit Rand. Eestlaste jaoks ei ole vist teist nii lähedast, aga samas nii kauget riiki nagu Leedu? Oleks nagu naaber, kuid sama hästi võiks Leedu asuda teisel pool maakera, sest tunneme sealt vaid suuremaid linnu ja kuulsamaid sportlasi. Sven Vahari raamatust saame teada nii mõndagi huvitavat – näiteks seda, miks leedulased eestlaste üle naeravad, mida nad meis hindavad ja millised on leedu köögi eripärad.
11.00 Digitund Täna saates: Google'i uus nutitelefon võiks olla parim keskklassi telefon üldse. Viljandis sõidavad ringi uued robotkullerid, kas need jõuavad mujale Eestisse ka? Tehnoloogiafirmad on teeninud praeguse kriisi ajal kõva kasumit. Võrdleme kallima otsa sülearvuteid. Kuidas Twitteri suve keskel ära häkiti? Saatejuhid Hans Lõugas ja Henrik Roonemaa.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Olukorrast ajakirjanduses Rein Lang ja Väino Koorberg on suvepuhkuselt tagasi ning vaatavad, mis vahepeal Eestis ja ajakirjanduses sündinud. Kuidas kajastada ahistajamislugusid nii, et need oleksid tasakaalus ja kannatanu ei saaks kahju? Kas siis, kui ümbritsev elu teeb hinge täis, oleks targem suu kinni pidada, et mitte tagajärgi omal nahal tunda saada? Kuidas võidelda valeinfo ja uduajakirjandusega?
14.00 Saade Vallo Kelmsaar
15.45 Vox Populi
16.00 Saade Vallo Kelmsaar
16.45 Vox Populi
17.00 Päevapilk Ulla Länts.
17.30 Saade Vallo Kelmsaar
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* Tiit Meren, "Kaagjärve Veenus", kirjastuselt ARGO (2019). Tiit Mereni köitvate lugudega raamatus on pilte sünnist surmani, kodust koolini, tööst puhkuseni. Raamatut tutvustab Marek Strandberg.
18.45 Järjejutt* Sven Vahar, “Minu Leedu. See kolmas Baltimaa.” Kirjastuselt Petrone Print. Loeb Priit Rand. Eestlaste jaoks ei ole vist teist nii lähedast, aga samas nii kauget riiki nagu Leedu? Oleks nagu naaber, kuid sama hästi võiks Leedu asuda teisel pool maakera, sest tunneme sealt vaid suuremaid linnu ja kuulsamaid sportlasi. Sven Vahari raamatust saame teada nii mõndagi huvitavat – näiteks seda, miks leedulased eestlaste üle naeravad, mida nad meis hindavad ja millised on leedu köögi eripärad.
19.00 Klapid pähe Värsket muusikat valib ja tutvustab Taavi Otsus.
20.00 Digitund* Hans Lõugas ja Henrik Roonemaa
21.00 Piloot* Margus Kiiver. Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate juht on Margus Kiiver.
21.15 Olukorrast ajakirjanduses* Rein Lang ja Väino Koorberg
22.00 Keskpäevatund*
23.00 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Digitund 4.00 Klapid Pähe 5.30 Järjejutt 5.45 Nädala Raamat.