SAATED

Valimisstuudio

Kuku tähistab oma 27. sünnipäeva valimistega!

Ärataja

Informatiivne ja meelelahutuslik hommikuprogramm koosneb päevakajalistest intervjuudest, saatejuhtide elutervetest kommentaaridest, ajalehtede ülevaadetest, aktuaalsetest aruteludest ja heast muusikast.

Poliitikaguru

Kui Sina ei tegele poliitikaga, tegeleb poliitika Sinuga!

Keskpäevatund

Keskpäevatund on laupäeva keskpäeval eetris olev saade, mis analüüsib lõppenud nädala sündmusi Eestis.

Välismääraja

Välismääraja on saade välispoliitikast huvitatud inimestele. Tunni vältel võtame tavaliselt arutelu keskmesse kolm teemat. Ikka need, mis lõppeva nädala kõige põletavamad sündmused olid.

Nädala Tegija

Igal reedel on raadio Kuku stuudios Nädala tegija – inimene või sündmus, mis "vapustas" avalikkust.

Digitund

Raadio Kuku uus tehnoloogiasaade. Saate põhifookuseks on tarbijaelektroonika, internet, mobiilimaailm jne.

Jukuraadio

Igal neljapäeval kell 20.00 on Kuku Raadio eetris Juku Raadio. Juku-Kalle Raidi köögilauas leidub alati häid spetsialiste ja toredaid inimesi.

Majandusruum

Majandussaate eesmärgiks on analüüsida ja selgitada kuulajaskonnale Eesti majandusruumis toimuvaid sündmusi ja protsesse, mis mõjutavad kogu ühiskonda.

Vox Populi

Interaktiivne raadiosaade, kus raadiokuulajatel on võimalus kaasa rääkida mõnel saatejuhi poolt etteantud aktuaalsel teemal. See on saade, kus raadiokuulajale antakse sõnaõigus, sest rahva hääl see on Jumala hääl.

Restart

Raadio Kuku saade Restart on juhtimis- ja ärisaade, kus IT-valdkonna tegijad heidavad valgust IT-äri ja e-riigi köögipoolele.

Kukul Külas

Kukul külas on üks pikema ajalooga saatesari Kuku raadios, mille algus ulatub 1993. aastasse.

Tarkade Klubi

Mälumängu saade Tarkade Klubi on üles ehitatud mõtlemisele ja huvitavatele küsimustele.

Loomult Loom

Tuntud zooloog Aleksei Turovski jutustab humoorikalt ja soojalt põnevaid lugusid kogu maailma loomadest, lindudest, kaladest ja putukatest. Mõnusat tutvumist kõigi nende toredate loomadega.

Publikumärk

Publikumärk on Kuku raadio igalaupäevane kultuurijututund, mille eesmärk on ahvatleda Sind, armas kuulaja, nautima teatrit, muusikat ja kino kui erutavaid, ärritavaid, ergutavaid ja lõõgastavaid kunstivorme.

Kirillitsas Eesti

Mida me teame sellest, mida mõtlevad Eestis elavad venekeelsed inimesed? Mida me teame sellest, millest räägib ja kirjutab Eestis tegutsev venekeelne meediaruum? Ausalt öeldes, suurt midagi. Kirillitsas Eesti täidab selle tühimiku.

Etnoscoop

Etno- ja rahvamuusika sugemetega muusikat üle maailma.

Järjejutt

Väike annus näitleja poolt loetud juttu heast raamatust on meeldiv vaheldus infost üleküllastunud maailmas.

Nädala Raamat

Viimastel aastatel raamatulettidele ilmunu seast on kohati kaunis keeruline valikuid teha. Hea raamat aga peab jõudma hea lugejani. Kuku tuleb appi ja viib raamatu ning lugeja kokku.
1-20 | 21-40 | 41-54