Digitund

Kommenteeri saadet Digitund

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Valguskaabel     Meelis  09.09 kell 11:45
Eesti riik ei paigalda kellegile metsatallu valgus kaablit, ainult sinna, kus on suured külad, kortermajatesse

Jututeemaks järgmises saates     Dan  13.08 kell 12:59
Tere! Võiks järgmises saates ka seda ohtu käsitleda! Pärineb Vice lehelt.
These Legit-Looking iPhone Lightning Cables Will Hijack Your Computer
It looks like an Apple lightning cable. It works like an Apple lightning cable. But it will give an attacker a way to remotely tap into your computer.

By Joseph Cox

     Takso kasutaja  30.07 kell 10:14
Ehk oleks aeg uuesti Taxofoni äppi vaadata, mitte meenutada kuidas see aastaid tagasi välja nägi :-)

     Tiiu uuesti  29.07 kell 11:35
Ka oma pangas ei kasuta ma ei smart id ega mobil id.

Huiarid     Andres  29.07 kell 11:28
A mulle helistas ingliskeelne noor mees ja kinnitas et otse Microsoftist ja ta peab mu arvutist kõik pahavara välja ajama...Kinnitasin ,et uurin asja ja sell helistas veel 3 korda tagasi ja viimane kõne lõppes ähvardusega ,et kohe võtavad pahategijad mu arvuti üle,kui ma teda oma arvutisse ei lase

     Tiiu  29.07 kell 11:15
Neid LHV teateid ei saanud ainult selle panga kliendid. Minule tuli telefoni teade, et makse on laekunud. Andsin pangale teada ja sain vastuse, et ei ole soovitav midagi avada, aga miks pank minuga edaspidi suhelda tahab, jäi mulle hämaraks.

Digitund 25.03     Arnis  28.03 kell 8:20
Eesti keel tekkis Googlesse selleparast et eesti keelt raakivad inimesed nagu mina treenisime masinat lugedes ettekirjutatud sõnu ette ja saates helisalvestuse googlele.

Ema Anna Kahurit     Qbit  18.03 kell 11:57
Tegrlikult on see ebakompetentsuse tase hirmutav nagu koik Eestis ainult rumalusel rajanev. Arge votke teemasid milleks kompetents puudub ja yle pea asjad kaivad. Ametnike ylim rumalus maailma suurimate kulude juures on ka nagu uusisvasttuse menetanud seda Kaja Kallase reaalsust pole nagu ka lives vaja toestada jallegi.

Tele2     Raul  18.02 kell 21:41
Tere

Tegelikult ei ole päris nii, et mobiilioperaatorid on lihtsalt "torud" ja teenus erineb ükteisest vaid hinna poolest.
Tele2 nt. ei võimaldan rääkimist ja interneti kasutamist samal.

parooli testimine     Risto  18.02 kell 11:52
Hea koht parooli testimiseks: https://howsecureismypassword.net/

Minu parooli lahtimuukimiseks kulub 558 quadrillion aastat.

     Tiiu  18.02 kell 11:40
Tele2 on aastakümneid teinud agressiivset poliitikat uute liitujate osas jättes tegelikult täielikult välja pikaajalised kliendid. Lahkusin peale 20 aastat sealt kui nad tõstsid tasu kahekordseks reklaamides samas soodustusi uutele liitujatele. Nüüd on asjad muutunud ilmselt. Ka siis, kui lahkusin, helistati mulle ja pakuti "moosisaia".

Samsung S10e     Rain  18.02 kell 11:21
Tuleb ka s10lite e. S10e, 5,8”, sellel ei ole sõrmejälg ekraanid, S10e on konkurent iPhone XSle.

     Kulp  11.02 kell 15:03
Kus on tänane saade?

Eestis kallim     Kui Soomes  11.02 kell 11:17
eesti ei ole odav: https://www.r-kioski.fi/tuotteet/prepaid-liittymat/telia/

31 päivän nettipaketti 19,90 € (rajaton data ilman käyttökattoa max. 100 Mbit/s 4G * )

USB vidin     URMAS  21.01 kell 11:51
Mul veel üks küssa. Tegelen ka filmide monteerimisega ja kui ma selle kümnenda akna tahan arvutisse pista, pean kõik projektid eraldi savima ja pukkappima.
Kesse, kurat, mul selle aja kinni maksab?
Kas aknake on nii abitu, et ei suuda kümnenda akna tarkvara nii kirjutada, et mu tööd ja projektid oleksid töökorras ka uue versiooniga? Kurask, olen neile juba pappinud seitsmenda akna eest. (Ja isegi NT akna eest)
Kas seitsmes aken oli siis poolik auto?
Kui oli, siis minu loogika ütleb, et mina peaks kompensatsiooni saama.
Parimat
Sepaonu

USB vidin     URMAS  21.01 kell 11:21
Olen teie saate pikaajaline fänn.
Mul säänne küsimus. Rääkisite täna sellest USB vidinast millega salasõnade turvet tõsta.
Ega te ei tea, kust sellist osta saab?

Parimat
Sepaonu

rumalad vanainimesed     Anne Nõmmets  14.01 kell 12:40
Tere
Kuulan saadet seltskonna pärast, aru ei saa ma enamusest miskit.Poisid on mõnusa jutuga, aga jutt kole tark minule. Nüüd läksin pisut paanikasse selle uue ID- kaardi pärast. Ma kasutan ainult arvutit- W10, penskari rahakott nutikat ei luba ja mõistus pole ka endine. Saan ehk kuidagi hakkama, aga ma pole siin riigis ainuke vana inimene ja ma ei saanud jutust tuhkagi aru, kuigi pole veel päris seniilne. Pealegi on ID-kaardi infotelefon tasuline ja ega kõik vanainimesed ei taipagi sinna helistada. Nii mõnelgi tuleb suurem paanika kui mul. Aga uut kaarti vaja on, kohustuslik ju,kas siis ei peaks abi telefon olema tasuta, riigi poolt makstud, sest kohustuse pani meiel peale ju riik.

Swedbank 2019 app     Priit  31.12 kell 11:47
Tere Hendrik,

Swedbank 2019 viipemaksed toimivad hetkel ainult Android telefonidega. Korrektsuse huvides oleks pidanud seda mainima.

Kõike paremat soovides,
Priit

google maps navigaator     Erik  29.12 kell 14:03
Tere, kuulan saadet päris tihti huviga. Seekord aga on mul probleemike, mida tahaks jagada ning äkki oskate teie kommenteerida. Nimelt- mis on juhtunud google mapsi häälnavigeerimisega? Hääljuhiseid luges meeldiva tämbriga (subjektiivne muidugi) naishääl ja grammatiliselt väga korrektselt. Mingite äsjaste uuenduste käigus (viimase kuu-paari jooksul) on see asendatud väga robotliku ja grammatilislt kohutava meeshäälega.

Olen surfanud ja otsinud kuidas naishäält tagasi tuua, kuid tundub, et sellist võimalust pole. Google ise pole loomulikult ka isegi ingliskeelsele tagasisidele reageerinud.

Korra tabas sama ehmatus mind ka septembri lõpus, kuid tookord käsitsi keele valikul tuli korrektne juhendushääl tagasi. Enam mitte.

Ehk üks näide sellest jälle kuidas töötav äpp muudatustega lihtsalt vussi keeratakse. Olen nõus, et funktsionaalsuse osas suhteliselt pseudoprobleem (kõik muu ju töötab endiselt), aga ikkagi.

Edu soovides!

defineerige "kohustuslik"     Linda  24.12 kell 12:40
Ei ole õige, et reaalses elus keegi sult id-kaarti nõuaks. Poolteist aastat tagasil läksin endale uut passi tegema, ametnik küsis mut möödaminnes "Kas te ka id-kaarti ei taha?", "Ei taha," ütlesin ma ja sellega lugu lõppes, passi sain. Kaardi tegin möödunud aastal siiski, sest Kulka lepingut muidu ei saa (ja just siis läksid need kaardi software'i jamad lahti mis kestavad siiani). Reaalses elus ajab asjad ära juhiluba, keegi ei ole veel protesteerinud.

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-69