Välismääraja

Kommenteeri saadet Välismääraja

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Püha müristus  11.08 kell 11:37
Kutsuda Ungarist rääkima hellam? Mis objektiivsust te sealt ootate? Tegemist ju sorose isikliku tuttava ja sorose fondi juhiga

     aivar  30.06 kell 11:31
Suur PÄTT, kes kannab krossi nime, ei peaks kindlasti raadios esinema!

Ukraina     Enn  28.04 kell 11:30
Huvitav kuipalju Ukraina uus president Zelenski -Goloborodko on oma noorusele vaatamata kursis oma kunagise kaasmaalase Goloborodko-Gabrieli tegemistega siinmail.
Oli ju seegi üks paras mässaja kehtiva korra vastu...

     Rein  28.04 kell 11:22
Kust on Eestis nii palju vihkamist? Nii USA kui Venemaa presidendid, NATO peasekretär on valmis lähiajal selle "koomikuga" kohtuma.
Hansovõiks retoorikat taltsutada.

     Tiit  28.04 kell 11:13
Kas omal ajal R.Reagani tõustes presidendiks oleks Hanso ka öelnud, et "kas nutta või naerda". Ehk oleks soliidsemad.

     Ants  18.03 kell 19:09
17.03.19 saade oli ses suhtes kohutav, et kusagil Kuressaares asuv saatekülaline osales üle telefoni, mille mikrofon oli ilmselt paksult tolmu täis ja kelle jutust ei saanud mitte midagi aru. Saade jäi kuulamata. Palun kontrollige järgmine kord eelnevalt kõnekvaliteeti, enne kui saadet salvestama hakkate.

kommentaar     Roman  28.01 kell 13:04

Eilse kolme geeniuse jutu kommentaariks, väike ajalehe artikkel,
https://www.postimees.ee/6509430/stoltenberg-trumpi-kriitika-on-mojunud-nato-le-hasti


kust siis veel     Praost  20.01 kell 11:23
No kes meist ei oleks praost...

13. jaanuar     liiv  13.01 kell 22:58
Kord on Karmol Putin paanikas langeva reitingu pärast ,veidi hiljem väidab Karmo, et Venemaal valimisi ei ole ja võim on Putinile kätte kristalliseerunud. - Ebajärjepidev ja loogikavigu täis hülgemöla.

     Elina  18.11 kell 11:28
Vabandust, aga Assad kasutas siiski vist keemiarelva, mitte tuumarelva.

     saatejuhile  04.11 kell 11:40
Stephen Fry on ka gay, eesnimi hääldatakse stiiv(e)n, mitte steefen. Väga andekas (komöödia)näitleja.

     Aivo Mäesalu  30.09 kell 20:44
Sm.Spolitis on "hea" populist. Ühes lauses ütleb, et ei ole lihtsaid lahendusi, maailm ei ole must-valge ja iga mõtlev inimene teab, et maailmas on rohkem "värve".Paar lauset hiljem räägib sellest kuidas on ainult üks ametlik tõde ja kõik mis sellega ei ühti on vale.😎

"vaba meedia?"     Lauri  30.09 kell 11:36
Kuku probleem on selles, et vestlussaadete sisu on viidud saatejuhtide poliitilise kallutatuse suunas. Saatejuhid on aga läbinud poliitiuliste vaadete osas juhtkonna omadega sobivuskontrolli.
Hea näide Hanso välimääraja külalise kaasamine Eesti poliitikamaastiku "juhtimiseks teatud kildkonnale soovitud suunas". Kuna antud külaline oli juba sama meediagrupi väljaandes sõna võtnud ja samal eesmärgil, siis seda enam see vastikuna tundub.
PS. kui vaadata kommentaariumi, siis siit selgub üks ilmne fakt: rahvas ei tarbi sellesisulisi saateid ja seda ilmselt just kallutatuse tõttu.

palga kahmamaine     kilekotivana  02.09 kell 11:34
Kas Euroopa Liidu põhileping näeb tõesti ette, et eurosaadikud tohivad röögatut palka kahmata ka nende tööpäevade eest, mil nad tööluusi teevad? Tarandi sõnul pole näiteksKaja Kallasest Brüsselis pikka aega haisugi olnud, aga palga kahmab küll täies mahus...

     Mati  29.07 kell 11:50
Rohkem avatust ja sallivust, head tagurlased stuudios!

     Vallo   29.07 kell 11:21
Kohe saate sissejutatuses kukute valetama. Bannon tahab ELi muuta. Euroopa liit tuleb juurteni muuta. Praeguse Euroopa liidu eesmärk on hävitada rahvused. See eesmärk on kuritegelik. Selline Euroopa liit tuleb ise hävitada, nagu NSVL, mille eesmärk oli orjastatud rahvused, venelasteks muuta. Euroopa vajab Euroopa Rahvuste Liitu. Ja see tuleb. Liberastide-globalistide koht on ajaloo prügikastis.

     aivar  08.07 kell 11:55
Täiesti ajuvaba saade mida kaunistavad sama mõttetud saatejuhid!

     Silmakirjalikkusele ei  10.06 kell 11:28
Poliitik Kallas, ah et maailma kõige demokraatlikuma riigi eesotsas on üks imelik inimene? Et nagu ameeriklased on imelikud või? Mis meile siis seda Ameerikat nii õudselt peale surutakse? Või äkki on ameeriklastega kõik korras, lihtsalt teatud klannile miski ei meeldi?

     oioioi  03.06 kell 11:30
hahaha... Ah et Moldova inimesed töötavad mujal, samal ajal kui Moldovas palju tööd, mis tegematata.
Miks mul küll tuleb ette pilt hoopis teisest riigist nimega EESI, kust sajad tuhanded on läinud töötama mujale ja saadavad raha koju, millest pere elab. Tublid, 10 punkti. Unustasin ära, et see on "ekspertidega" propagandasaade.

     Loogiliselt mõtleja  01.04 kell 11:52
Kuulge saatejuhid, kui te ei oska usutavat versiooni kokku panna, siis sellist haledat juttu on lausa piinlik kuulata.

1-20 | 21-40 | 41-52