Poliitikaguru

Kommenteeri saadet Poliitikaguru

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     kuulaja  07.05 kell 22:23
Aga kuidas teie mõte ei küüni selleni et "0 tolerantsi" saab ka ära kasutada poliitilistes huvides, ehk siis tuleb ikkagi mõelda läbi mis on kellegi huvides, ja mis oleks parim variant üldise objektiivsuse mõttes. Kui te mängite palli aimnult ühte väravasse siis selgelt tekib kahtlus et kas teilgi on miski agenda? Izgal asjal on pea alati kaks külge ja erinevad vastanduvad huvid.

     Ain  06.05 kell 18:15
No see sappi pritsiv Rauno Vinni on ju praxise mingi riigivalitsemise uurimise kloun ja praxis on ju teada George Sorose loodud vasakliberastide hääletoru.

erafirma rikub inimõigusi     nr 165  05.05 kell 13:03
nagu jutust võib aru saada, siis isegi erasektor ei täida enam inimõigusi, sest et üksikkandidaadid on seaduse kohaselt erakondadega võrdsed, aga nende programme ei mainitud üldse:
http://www.põlised.ee/Tallinnfilmi-tsensuur-2019.htm

     Silmamoondajad  05.05 kell 12:28
Kuulan praegu seda saadet, no mis demagoogia vasakliberaaidelt! - - totaalselt läbikukkunud presidendi õigustamine ja muu mula sinna juurde! no mõttetu liberastlik ila, tüüpiline Eesti meedia täna.

     eh  28.04 kell 18:46
Urmas Espenbergi haridusteed teab Vikipeedia natuke teistmoodi. Moskva "filosoofiaharidusega" noormees oli kunagi ERKIs usin komsomoliboss.

Oh, mis roosat ila     kuku raadiost tuleb  28.04 kell 12:31
Vasakliberaalid on võimu kaotusest ikka täiesti segi pööranud. Rumm on muidugi läbi aegade Isamaa ja reffide siseelu "paremini" teadnud, kui kõik need erakonnad ise ja tema proletaarne nahkmantlis nagaaniga vehkimine enam ei üllata aga nüüd ei hoia ka teised saate osalised tatti kokku. Üllatuseks teile, saatejuhid. See "kolmikliit" saab ametisse alles homme aga teie ju "loomulikult" teate kõike ette mis ja kuidas (irw)

     Rein  21.04 kell 12:55
Millest te räägite? Seda teie sõnul komödiant Zelinskit tunnevad ja armastavad miljonid ukrainlased. Ja Zelinskil on tugev valimisprogramm. Kas te tõesti arvate, et Eestis muid kanaleid kui KuKu-t ei kuulata.
Tänane lahkamine ei olnud kõige "teravam pliiats", oli vilets analüüs ja suur propaganda.

KaKa kõne analüüs oli lausa naeruväärne.

     Mina  21.04 kell 12:55
Zelenski toob Ukrainale RAHU, lõpetab kodusõja. See oli põhiline Zelenski valimislubadus.

Kas te uudiseid üldse ei loe, lahmite ainult nende hüüdlausetega, mida Kentmanni kontorist teile saadetakse :D

     Mina  21.04 kell 12:23
KaKa kõne oli puhtakujuline vihakõne. Peaminister Jüri Ratas kõneles nagu riigimees, nagu Eesti Vabariigi arukas valitseja.

     reet  21.04 kell 12:16
Kas tõesti tundub usutav, et kahe riigi riigipead kohtuvad nii lühikese ettevalmistusajaga, kui meie ajakirjanduse andmete põhjal järeldada võiks?
Minule isiklikult tundub, et sellisel tasemel kohtumisi valmistatakse ette pikema aja jooksul ja väga põhjalikult.
Ja ma ei usu, et meie Presidendil oleks mingit vajadust "paluda-anuda" vms seda kokkusaamist. Teadmata tagamaid.

     vaat siis  14.04 kell 12:27
labased plärtsatavad stuudio liberastid plärtsatavad teisi plärtsatajateks...

     Tiit  07.04 kell 14:59
Kohe näha kes sotse taga nutab nagu väike tita liivakastis.Rumm on kole vihane,et sotsid valitsusest välja jäid ja nüüd alles läks lahti uue valitsuse laimamine täiel rindel.Ei usugi ,et sotsinuustikud ültse kunagi valitsusse pääseb kui sellised rummi taolised enese imetlejad nende seas on

     Rummu agitproppi  07.04 kell 12:58
on valus kuulata

     Lõbus kuulata  07.04 kell 12:57
kuidas sots tund aega järjest jõuetus vihas verist vahtu välja ajab

     Rummu demagoogilist plähmerdamist  07.04 kell 12:47
Tänane saade tõestab järjekordselt et parteilasi ei saa poliitikaanalüüsi saadetesse osalema lasta. Astok ja Keskpäevatund on seda korduvalt näidanud. Rumm oleks oma tuleviku ettenägemise võimeid pidanud parteigenosse Ossinovski aktsiisimuudatuste otsuste tegemisel
rakendama. Eesti riik ei oleks siis sadu miljoneid kaotanud.

Oh, mis jaburusi     pean ma kuulama  07.04 kell 12:23
Küsimus hannes rummule. Räägite uue valitsuse halvast sõnakasutusest. Kas nad on oma oponente nimetanud teismeliseks tatikaks, kes vanematele vastu haugub, kas nad on lubanud oma oponente kuklalaskudega tapma hakata, kas nad on kutsunud rahvast barrikaadidele või oponente lihtsalt karu perse saatnud? Ei. Selline sõnakasutus on teie ehk sotside rida.

     Ei demagoogiale  24.03 kell 12:50
Kuidas saab pensioni II sammas olla tulevikku vaatav ja kindlustav, kui see on inimestele AINULT miinust toonud. Rahvas pole loll.

     Tiiu  17.03 kell 12:42
Kuidas saab võrrelda Helmet ja Savisaart. Ausad ei ole kumbki, aga Savisaar ei ole mitte kunagi kedagi maha lüüa või digmatiseerida lubanud.

     Tiiu  17.03 kell 12:34
Kas Lukas tõepoolest mõtleb, et Eesti peaks edasi arenemise asemel tegelema Helme perekonna kasvatamisega. Minu asi, kes ma olen vanema Helmega ühevanune, ei ole tema ümberkasvatamine. Mind huvitab see, et mu lapselaps ja ehk ka tema lapsed elaksid vabas maailmas. Miks peaks me ootama, et EKRE muutub kui on muid variante? Mina loodan, et uues RK leidub nii palju ausaid inimesi, kes ei hääleta Ratase loodud valitsuse poolt. Ootasin pikisilmi Lukas arvamust ja pettusin täiega.

EKRE pole parketkõlblik     Ei EKREle  17.03 kell 12:28
Rassiste on muidugi alati vaikselt meie seas olnud. Aga EKRE legitimeeris neid, aitas neid peaaegu parketikölblikuks.
Kui EKRE aidatakse valitsusse, siis on Eesti teel Orbani Ungari poole.
Mitte ühelgi läänepoolses maailmariigist ei ole aktsepteeritav et poliitikud on valitsuses kelle lipudeviis on “Kui on must, näita ust.”


1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-99