Poliitikaguru

Kommenteeri saadet Poliitikaguru

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Müstiline saatejuht?     Kes?  02.10 kell 13:49
Kes see naljavend nimetas 02.10.18 kella 13:43 paikub et Rehvormierakonda iseloomustab "vastutustundlik riigivalitsemine"? Sellist humoristi tahaks nimekiselt teada.

ansip     vatikann  27.09 kell 22:34
Milleks "jelly jortikka" kui on olemas Madis Ligi!!, teb ansip nõustada.

     Tiiu  18.09 kell 13:56
Kas arvate, et valitsus ei lase seekord tulu deklareerida alates 15. veebruarist? Kõik, kellel on segane arvutada tulumaksu, püüavad ruttu deklaratsiooni ära teha ja 3. märts võib olla lõikuspäevaks küll.

"GUUURUDELE"     Gallup  19.06 kell 13:25
Värisege nn "guuurud". Ei saa te oma leeloga selle vastu, et üha enam mõtlevast rahvast on aru saanud mis on õige ja mis vale. Ei ole teil pääsu eestimeelsuse tõusust.

     Mart  19.06 kell 13:23
Kuulge, lõpetage see arutelu erakondade reitingute üle. Need küsitlused on FARSS.

Uuringule oma juba algselt püstitatud eesmärk, mis tulemus tuleb saada.

Mulle helistas Norstat küsitleja, et ega ma vastu ei ole 15 minutilisele telefoniküsitlusele. Nõustusin. Muid minu isikuga seotud küsimusi ei tahetud teada. Algas küsitlus. Esimene küsimus oli "kas olete viimase kuu aja jooksul kasutanud ühistransporti". Kuna elan maapiirkonnas ja ühistransport on olematu, siis vastuseks oli "ei". Peale selle vastuse saamist esitati küsimus mu vanuse kohta ja siis järgnes: "vabandage aga teie vanuserühma arv on juba täis", tänati ja lõpetati "UURING".

Kui peale seda Norstat kontorisse helistasin ja kirjeldasin situatsiooni ning ütlesin, et see küsitlus on ju selge sihtsuunitlusega, siis vastati mulle: "enamus uuringuid on sihtsuunitlusega".

TÄNAN, EI TAHA selliseid uuringuid ja ühtegi erakondade uuringut EI USU.


     aivar  12.06 kell 13:56
Kuulge tropid, olete lollusi piisavalt eetrisse paisanud, minge puhkusele, või parem lõpetage oma tobe saade!

     EI alkoholile  12.06 kell 13:55
Lõpetage juba see IGAPÄEVANE joomise propageerimine peaaegu iras saates ära. "Enough is enough"!

     Tiiu  05.06 kell 13:18
See on küll leid, et Tartu vajab kõrgekvaliteedilisi töökohti, et seda muule riigile järele aidata. Mina loll arvasin olevat hädakohti mujal.

     Martin  29.05 kell 13:59
Jubedalt häirib iga teise-kolmanda väljendina "noh". Täielik parasiitsõna, ei ole mõnus kuulata.

muruniitja     tanel  22.05 kell 15:52
Saate alguses välja öeldud lausest kinni hakates: muru niites ongi parim kõrvaltegevus poliitikasaateid kuulata. :)

     Kõik rahul  08.05 kell 13:11
Rahapesumehe-sahkedajate mäss maha surutud ja Tallinna linnavalitsus saab jälle tööle hakata.

ametnikust palgatöölise loll lõputu jutt     Marta   10.04 kell 14:00
Reaalselt vaatame palju saab seda €400 pensioni? :D

Teiseks näidake neid tööandjaid kes võtaksid tööle juba üle 40a inimesi täna üks kõik kui kõrge kvalifikatsiooni või oskuste pagasiga. :D Nagu täiesti eluvõõras eluaegse maksuparasiidist palgatöölise jutt kelle raha tuleb ise seinaseest.

Eesti riik ei vaja kõrgharidusega inimesi punkt üks, Eesti tööturg vajab vaid lolli noort odavat tööjõudu sest ainus ärimudel on palgavaesuse mudel sest muud kulud on maailma kõige kõrgemad seega midagi teenida on sisuliselt võimatu ja kuna uut väärtust luua pole iial suudetud teenitakse ikkagi valdavalt vaid inimestele alamakstes tegelikult EU kõgemaid makse makstes tihti tegelikult omades palgafondi mis ei pruugi üldse olla isegi mitte alla EU keskmist kohati aga Eestile omaselt kõik hävivad sest maffiavõtab kõik raha juba turult välja ja kõik kõngevad.

Pensionäär võib käia tööl sama moodi nagu ülejäänud sellele peale makstes nagu see alati on Eestis käinud.

Täna on Eestis vähegi hästi vaid neil kes tegid oma pensioni fondid Euroopa päris riikidesse.

isolatsioon, kultuuritus ja harimatus      Emanuel Frank   10.04 kell 13:25
Nagu päriselt teetegi sellist "saadet"? Te olete nagu täiesti lolliks läinud Eestis või? Te ise ka saate aru või, ilmselt ei saa enam.

Kaugused pole nii üheselt     Peep   03.04 kell 13:25
Demagoogia on rääkida kilomeetritest!
Põlva haiglast Tartu haiglasse on mitte 40 km vaid 47 mis teeb juba 5 minutit! Värskast Tartusse üle kaheksakümne kilomeetri. Kui Põlva haigla ära jääb, siis Värskast Võrru on üle viiekümne kilomeetri mis teeb võrrelduna Põlvaga lisa 10 km. Iga lisakilomeeter on aeg ja kulu.

     Riks  27.03 kell 13:53
Teatud teemadel poleks teil mõtet sõna võtta, kui asi on vääääääga toores. Pigem kasutage õigust olla vait ja vaadata , mida ütlevad 10 EL riiki, kes ei rakenda sanktsioone.

     Ei no HALLOO..  20.03 kell 13:46
"Suletud, ülipüramiidne süsteem"... Kuulge Eesti inimesed!! Erinevalt Eesti Vabariigist saab Venemaal RAHVAS PRESIDENTI VALIDA!!!

Presisent V. PUTIN     Heidi  20.03 kell 13:45
Lp Saatejuhid!
President V.Putin ütles ise pressikonverentsil, et Tema kabinet selgub pärast Tema inauguratsiooni!

     Mart  20.03 kell 13:19
Mida te sogate, Pevkur sai Reformierakonna juhiks jaanuaris 2017. Kas Kaja Kallas ei oska isegi 10-ne piires liita-lahutada? Kuidas saab kaja Kallas väita, et Pevkur ei saanud 3 aastat Reformierakonna juhtimisega hakkama???
Kes on nõdrameelne?

     Rein  06.03 kell 13:22
Soovitan oma saateid ette valmistades lugeda, mida lugejad Postimehe grupi kohta kirjutavad. Ehk see paneb teid pisut teisiti päevakajalisi teemasid käsitlema.

Olete selle alkoholiralli ja piirikaubandusega selgelt üle piiri läinud, kõikidel tekitab see TÜLGASTUST.

     Tiit  06.03 kell 13:17
Kuulge Postimehe reformierakonna käepikendus. 17 aastat tegeles Reformivalitsus sellega, et pensionäre tõugati vaesusesse. Nüüd on see käes, et enam nii edasi ei saa ja Euroopa näitab meile näpuga, sest meie pensionärid elavad allpool vaesuspiiri. HÄBI. Siin pole mingi populismiga tegemist. Pensione tuleb tõsta, sest lapsed ei suuda praeguses ühiskonnas luua peret, kasvatada lapsi ja hoida üleval ka oma vanemaid. See on 17 aasta jooksul meie riigi poolt tekitatud HÄBI. Ja uoidke selle koha pealt oma suu kinni. nneks on EL vahele astunud.

1-20 | 21-40 | 41-58