KAVA


6.00 Ärataja
9.35 Piloot Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate toimetajaks on Margus Kiiver.
9.45 Ärataja
10.00 Kuue samba taga Madis Ligi. Kuidas on meie esivanemad suhtunud naistesse ja vallasemadesse ning mida näitab võrdlus teiste riikidega? Mikrofoni ees on folkloristika vanemteadur Merili Metsvahi.
10.30 Nädala Raamat Sven-Erik Enno: "Välk ja pauk" kirjastuselt Argo. „Välk ja pauk“ on esimene eestikeelne populaarteaduslik teos äikesest, see on mõeldud laiale lugejaskonnale ega eelda erialaseid eelteadmisi. Tutvustab Marek Strandberg.
10.45 Järjejutt Heili Reinart: “Õrnad ja tugevad: unustatud ja unustamatud naised Eesti ajaloost“ on 35 lugu naistest, kes on olnud seotud Eestiga ja meie ajalooga: siin sündinud, siin elanud või siin surnud. Mõned on praeguseks hetkeks juba kahjuks unustusehõlma vajunud, kuid on ka tegelasi, kes on tänase päevani inimestele tuttavad ja vägagi südamelähedased. Kirjastuselt Post Factum.
11.00 Digitund
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Läbi Eesti Madis Ligi. Torist, Tori põrgust, hobusekasvandusest, kirikust kui Eesti sõjameeste mälestuskirikust ning seltsielust räägivad ajalooprofessor Aadu Must,talitaja Tuuli Rätsep ja koguduse juhatuse liige ning Tori kultuurijuht Argo Juske.
14.00 Saade Timo Tarve.
15.50 Vox Populi Kuidas tänane poliitiline olukord laheneb?
16.00 Saade Timo Tarve.
16.35 Ehitusminutid Räägime Flügger Värvid Eesti esinduse juhi Arno Kuusikuga siseruumide värvimisest, levinumatest vigadest, mida värvi valimisel ja värvimisel tehakse ning jagame nõu, kuidas neid vigu ära hoida. Saatejuht on Ingela Virkus.
16.45 Saade Timo Tarve.
16.50 Vox Populi Kuidas tänane poliitiline olukord laheneb?
17.00 Päevapilk
17.30 Saade Timo Tarve.
18.30 Nädala Raamat* Sven-Erik Enno: "Välk ja pauk" kirjastuselt Argo. „Välk ja pauk“ on esimene eestikeelne populaarteaduslik teos äikesest, see on mõeldud laiale lugejaskonnale ega eelda erialaseid eelteadmisi. Tutvustab Marek Strandberg.
18.45 Järjejutt* Heili Reinart: “Õrnad ja tugevad: unustatud ja unustamatud naised Eesti ajaloost“ on 35 lugu naistest, kes on olnud seotud Eestiga ja meie ajalooga: siin sündinud, siin elanud või siin surnud. Mõned on praeguseks hetkeks juba kahjuks unustusehõlma vajunud, kuid on ka tegelasi, kes on tänase päevani inimestele tuttavad ja vägagi südamelähedased. Kirjastuselt Post Factum.
19.00 Klapid pähe Värsket muusikat valib ja tutvustab Taavi Otsus.
20.00 Digitund*
20.45 Piloot* Margus Kiiver. Mootorid põrisevad nädalavahetusel ning saade Piloot toob igal esmaspäeval kuulajateni värskeimad uudised nii auto- kui mootorispordi vallast. Saate juht on Margus Kiiver.
21.30 Läbi Eesti* Madis Ligi.
22.00 Keskpäevatund*
23.59 Öine korduste vöönd* Kordussaated ja muusika.