KAVA


6.00 Neeme Raud - Siin.*
7.00 Patsiendiminutid
8.00 Maatund Saatejuht on Madis Ligi. Mida näitas mahetoodete konkurss, kuidas on kasvanud tänavu peipsi sibul ja kus ning kuidas temaga kaubeldakse,kui palju rahvast tõmbas kokku puhvetite päev Varnjas ja Kolkjas,mida sööb Pärnumaa rannarahvas,kes ning kus tahab põllumeestele kaubandustarkust jagada ja mitu õuna tuleb päevas süüa?
9.00 Loomult Loom Aleksei Turovski.
10.00 Memoria Jüri Kuuskemaa.
11.00 Välismääraja
12.00 Õigus ja Õiglus Mis on rahapesu? Kuidas seda ära tunda? Miks suure ja võõra ebaseadusliku raha varjamise ning legaliseerimise „teenus“ meile üldse korda peaks minema? Rahapesu olemusest, äratundmisest ja ärahoidmisest räägivad Soraineni majanduskuritegude vastu võitlemise üksuse juht vandeadvokaat Norman Aas ja ERR-i uudistejuht Anvar Samost. Saadet juhib Janek Luts.
13.00 Kukul Külas Sel pühapäeval on Kukul külas skandaalse kuulsusega filmi- ja teleprodutsent Ken Saan. Temaga ajab juttu Erki Berends
15.00 Kukkuv Õun
16.00 Reisirada Millised on erinevused paavsti visiidil Eesti, Läti ja Leedu vahel. Millised on paavsti sõnumid ja millised autod. Mida leiab paavsti kohta LOTi peakorteri muuseumist ning mis saab Kiek in de Kökist sel erilisel päeval. Reisirada pühapäeval kell 4. Saatejuht Thea Karin.
17.00 Välismääraja*
18.00 Õigus ja Õiglus* Mis on rahapesu? Kuidas seda ära tunda? Miks suure ja võõra ebaseadusliku raha varjamise ning legaliseerimise „teenus“ meile üldse korda peaks minema? Rahapesu olemusest, äratundmisest ja ärahoidmisest räägivad Soraineni majanduskuritegude vastu võitlemise üksuse juht vandeadvokaat Norman Aas ja ERR-i uudistejuht Anvar Samost. Saadet juhib Janek Luts.
19.00 Järjejutt* Sel nädalal kuulete Kuku raadio järjejutuna katkendeid Mae Lenderi raamatust ”Minu Hiiumaa”. Siit leiab hiiu huumorit, vägevaid külaeitesid, juhtunud vigureid ja vempe, ja kindlasti saate ikka poole võrra petta, kui veerandit usute. ”Minu Hiiumaa”, kirjastuselt Petrone Print.
20.00 Memoria* Jüri Kuuskemaa.
21.00 Maatund* Saatejuht on Madis Ligi. Mida näitas mahetoodete konkurss, kuidas on kasvanud tänavu peipsi sibul ja kus ning kuidas temaga kaubeldakse,kui palju rahvast tõmbas kokku puhvetite päev Varnjas ja Kolkjas,mida sööb Pärnumaa rannarahvas,kes ning kus tahab põllumeestele kaubandustarkust jagada ja mitu õuna tuleb päevas süüa?
21.30 Rõõsikad* Lauri Saatpalu.
23.00 Kukul Külas Sel pühapäeval on Kukul külas skandaalse kuulsusega filmi- ja teleprodutsent Ken Saan. Temaga ajab juttu Erki Berends
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 01.00 Kukkuv Õun* 02.00 Reisirada* 03.00 Õigus ja Õiglus* 04.00 Memoria*